Автобус Харків–Щастя (розклад, квитки, ціна)

Автобус Харків-Щастя. Замовлення квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 030-01-95. Ціна проїзду 500 грн. Відправлення з Харкова щодня до 23:00, прибуття до міста Щастя до 05:00, час у дорозі 6 годин. Детальний розклад, вартість проїзду по містах та маршрути представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси проходять через Харків-Чугуїв-Ізюм-Слов’янськ-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя.

Харків-Щастя – розклад автобусів, ціна квитка:

Автобусний рейс:Харків – Щастя
Час відправлення:23:00 щодня
Місце відправлення:Харків, Південний залізничний вокзал, автостанція
Маршрут:Харків–Чугуїв–Ізюм–Слов'янськ–Сєвєродонецьк–Новоайдар–Щастя
Харків–Чугуїв–Куп'янськ–Сєвєродонецьк–Новоайдар–Щастя
Час у дорозі:6 годин
Час прибуття:05:00
Місце прибуття:Щастя, автостанція, МНС
Тип транспорту:Автобус на 50 місць, мікроавтобус 18 місць
Ціна квитка:500 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

Автобусні рейси Харків-Щастя виконуються щодня.

  • Відправлення автобусів Харків-Щастя – 23:00
  • Місце відправлення з Харкова – Південний залізничний вокзал
  • Час прибуття в Щастя до автостанції – 05:00
  • Приїзд в Щастя до автостанції

Детальний розклад автобусів Харків-Щастя:

Відправлення о 23:00 (через Куп'янськ)

ХарківПівденний залізничний вокзал23:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:30
Куп'янськАвтовокзал01:00
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:00
Рубіжнезалізничний вокзал02:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:00
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина05:00

Відправлення о 23:00 (через Слов'янськ)

ХарківТермінал Південної залізниці23:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:40
ІзюмАвтовокзал01:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт01:40
ЛиманМагазин "Арбат"02:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина05:00

Ціна квитка на автобус:

  • Вартість квитка на автобус Харків-Щастя – 500 грн

Рейси з Харкова до Щастя виконуються на 18-ми місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Харків-Щастя по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Регулярні рейси Харків–Щастя.

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Харків–Щастя по Україні, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Харків–Щастя Виробляються щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків Здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо бронювання квитків Різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Харків–Щастя без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси і ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Харків-Щастя доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Карта маршрута Харків–Щастя по Україні.

    Бронювання квитків Харків-Щастя

    Маршрут:

    Дата відправлення:

    Кількість місць:

    Прізвище пасажира:

    Ваш телефон:

    Зворотний рейс: Щастя – Харків »

    MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Харків–Щастя по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

    Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

    • Зателефонуйте диспетчерському центру;
    • обговоріть деталі з менеджером компанії;
    • Забудьте про транспортні проблеми!

    Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

    Вас может заинтересовать...