Автобус Миколаїв–Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Автобус Миколаїв-Станиця Луганська. Замовлення квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 030-01-95. Ціна проїзду 950 грн. Відправлення з Миколаєва щодня до 13:30, прибуття до Станиці Луганської до 06:00, час у дорозі 18 годин. Детальний розклад, вартість проїзду по містах та маршрути представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси проходять через Миколаїв-Кривий Ріг-Дніпро-Харків-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя-Станиця Луганська.

Миколаїв-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Автобусний рейс:Миколаїв – Станиця Луганська
Час відправлення:13:30 щодня
Місце відправлення:Миколаїв, автовокзал
Маршрут:Миколаїв–Кривий Ріг–Дніпро–Харків–Сєвєродонецьк–Новоайдар–Щастя–Станиця Луганська
Час у дорозі:16 годин
Час прибуття:06:00
Місце прибуття:Станиця Луганська, автостанція
Тип транспорту:Автобус на 50 місць, мікроавтобус 18 місць
Ціна квитка:950 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

Автобусні рейси Миколаїв-Станиця Луганська виконуються щодня.
Відправлення автобусів з Миколаїва в Станицю Луганську о 13:30 від автовокзалу.
Автобуси слідують через Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Петрівка, Щастя.
Прибуття в Станицю Луганську – 06:00

Рейси з Миколаїва до Станиці Луганської виконуються на 18-місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер.

Детальний розклад автобусів:

МиколаївАвтовокзал13:30
Кривий РігАвтовокзал17:00
ДніпроАвтовокзал19:00
ХарківПівденний залізничний вокзал22:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:00
Куп'янськАвтовокзал01:00
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:30
Рубіжнезалізничний вокзал03:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Квитки на автобус Миколаїв-Станиця Луганська

Ціна квитка:

  • Миколаїв – Станиця Луганська – 950 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Миколаїв-Станиця Луганська по Україні зателефонуйте:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Регулярні рейси Миколаїв–Станиця Луганська!

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Станиця Луганська-Миколаїв по Україні, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Миколаїв–Станиця Луганська.

Компанія Minibus.in.ua здійснює пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків Здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Миколаїв–Станиця Луганська без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси i ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Миколаїв–Станиця Луганська доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також Замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Карта маршрута Миколаїв–Станиця Луганська по Україні.

    Бронювання квитків Миколаїв-Станиця Луганська

    Маршрут:

    Дата відправлення:

    Кількість місць:

    Прізвище пасажира:

    Ваш телефон:

    MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Миколаїв–Станиця Луганська по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і Вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

    Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

    • Зателефонуйте диспетчерському центру;
    • обговоріть деталі з менеджером компанії;
    • Забудьте про транспортні проблеми!

    Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

    Вас может заинтересовать...