Автобус Запоріжжя–Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Автобус Запоріжжя-Станиця Луганська. Замовлення квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 030-01-95. Ціна проїзду 900 грн. Відправлення із Запоріжжя щодня у 22:00, прибуття до Станиці Луганської у 06:00, час у дорозі 8 годин. Детальний розклад, вартість проїзду по містах та маршрути представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси проходять через Запоріжжя-Дніпро-Новомосковськ-Павлоград-Покровськ-Слов’янськ-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя-Станиця Луганська.

Запоріжжя-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Автобусний рейс:Запоріжжя – Станиця Луганська
Час відправлення:22:00 щодня
Місце відправлення:Запоріжжя, Автовокзал
Маршрут:Запоріжжя –Дніпро–Новомосковськ–Павлоград–Покровськ–Слов'янськ–Сєвєродонецьк–Новоайдар–Щастя–Станиця Луганська
Час у дорозі:8 годин
Час прибуття:06:00
Місце прибуття:Станиця Луганська, автостанція
Тип транспорту:Мікроавтобус 8 місць
Ціна квитка:900 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

Автобусні рейси Запоріжжя-Станиця Луганська виконуються щодня.

Відправлення автобусів з Запоріжжя в Станиця Луганська о 22:00.
Прибуття в Станицю Луганську (до блоку посту) в 06:00
Автобуси слідують через Дніпро, Новомосковськ, Павлоград, Покровськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.
Вартість проїзду Запоріжжя–Станиця Луганська 900 грн

Рейси з Запоріжжя в Станицю Луганську виконуються на 8-ми і 18-ти місцевих мікроавтобусах

Детальний розклад автобусів Запоріжжя-Станиця Луганська:

Через Павлоград, без пересадок. Відправлення о 22:00

ЗапоріжжяАвтовокзал22:00
Дніпрозалізничний вокзал23:00
НовомосковськАвтовокзал00:00
ПавлоградАвтовокзал01:00
ПокровськАвтовокзал02:00
ДобропілляБЗС, Славкурорт02:30
Слов'янськ"Слов'янськ Курорт"03:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал04:00
Новоайдарнафтобаза04:30
ЩастяПожежна частина05:00
Петропавлівкамагазин Лідер05:30
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Квитки на автобус Запоріжжя-Станиця Луганська

Ціна квитка на автобус:

  • Запоріжжя-Станиця Луганська через Павлоград – 900 грн

Оплата квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Запоріжжя-Станиця Луганська по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Регулярні рейси Запоріжжя–Станиця Луганська!

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом Запоріжжя–Станиця Луганська, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Запоріжжя–Станиця Луганська і назад Виробляються щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків Різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Запоріжжя–Станиця Луганська – дуже зручний спосіб пересування між містами. Він дозволяє істотно заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси I ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Запоріжжя–Станиця Луганська доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Карта маршрута Запоріжжя–Станиця Луганська по Україні.

    Бронювання квитків Запоріжжя-Станиця Луганська

    Маршрут:

    Дата відправлення:

    Кількість місць:

    Прізвище пасажира:

    Ваш телефон:

    MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Запоріжжя–Станиця Луганська. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

    Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

    • Зателефонуйте диспетчерському центру;
    • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
    • Забудьте про транспортні проблеми!

    Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

    Вас может заинтересовать...