Оренда мікроавтобусів

оренда мікроавтобуса

Компанія “Mіні Бус” пропонує послугу оренда мікроавтобуса. Переваги нашої компанії в серйозному і уважному ставленні до кожного клієнта і замовлення оренди транспорту.

Пріоритет для нашої компанії-це безпека поїздок.

Наш автопарк постійно підтримується в ідеальному технічному стані. Водії наших автобусів мають багаторічний досвід роботи. Замовлення мікроавтобуса в компанії “Міні Бус” гарантує не тільки безпеку, але і максимально можливий комфорт. Мікроавтобуси оснащені сучасними кліматичними системами і відеоапаратурою. Це дозволяє приємно провести час в тривалих поїздках.

Особливе місце на ринку пасажирських перевезень займає така послуга, як замовлення мікроавтобуса. Найчастіше ситуація складається так, що Використання власного автомобіля для його власника виявляється зовсім нерентабельним або його використання зовсім не підходить для даного випадку. Оренда мікроавтобуса якраз той випадок, доцільність якого має ряд переваг: зручність і безпека, а також швидке переміщення в необхідне місце з мінімальними витратами.

Наші водії ніколи вам не нахамлять, допоможуть вивантажити і занурити багаж, уважно вислухають всі Ваші побажання і врахують їх при поїздці. Так само необхідно відзначити, що кожен з наших водіїв це професіонал своєї справи, за їх плечима жоден рік водійського стажу.

Мікроавтобуси 8-20 пас. місць в оренду.

Велику увагу ми приділяємо нашому транспорту, уважно стежимо за технічним станом і чистотою автомобілів, які використовуються для перевезення. На сьогоднішній день наші пасажири дуже вимогливо ставиться до рівня послуг, і ми прагнемо відповідати високій оцінці. Вся наша техніка періодично проходить техогляд, що дозволяє гарантувати нашим пасажирам безпечну поїздку. Особливо це важливо, якщо ви зібралися їхати в інше місто, погодьтеся що поломка автомобіля, вночі де-небудь на трасі це не найкраща ситуація, і в ній би ніхто не захотів опинитися. Так само наш транспорт відрізняється зручними сидіннями, які забезпечать максимальний комфорт при поїздці вам і вашим гостям, завдяки цьому ви зможете розслабитися в дорозі і отримати максимум задоволення від поїздки.

Звернувшись в Mіні Бус, ви вирішуєте проблему з доставки пасажирів в потрібне місце і потрібний час.

Існує безліч важливих подій, повноцінне проведення яких просто неможливо без оренди мікроавтобуса. Найбільш популярні в цьому сенсі весілля і виїзні пікніки, заходи. Популярність пасажирських перевезень на мікроавтобусах доводить навколишня нас дійсність-це зручно, просто і максимально комфортно.
Замовлення мікроавтобуса – це популярна і затребувана послуга на сучасному ринку пасажирських перевезень. Наша компанія пропонує безліч можливостей при оренді мікроавтобусів. Ми ставимо на перше місце сервіс, пунктуальність і акуратність в роботі з нашими клієнтами.

Цінова політика нашої компанії-гнучка. Замовлення може бути регулярним або разовим, а також погодинним або на весь день. Всі побажання замовника будуть враховані.

Вартість оренди мікроавтобуса.

Мікроавтобуси Мерседес-Бенц Віто 8 місцьМікроавтобуси Мерседес-Бенц Спринтер 8-19 місць
Вартість по Україні10,0 грн / км.10.0 грн / км.
Міжнародні перевезення, за км10,0 грн / км.10,0 грн / км.
Погодинна оплата (по місту)300 грн/год300-350 грн / год
Мінімальне погодинне замовлення3 години3 години

Вартість оренди транспорту в нашій компанії залежить від кількості робочих годин, рівня комфортабельності автобуса, кількості пасажирських місць, маршруту і пункту призначення. Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті або зателефонувавши за вказаним в контактах телефоном.

Мета нашої компанії-надавати оренду мікроавтобусів таким чином, щоб наші клієнти радили нас друзям, знайомим і партнерам по бізнесу.
Мікроавтобуси найбільш зручно використовувати для перевезення від 4-х до 20-ти пасажирів. Оренда мікроавтобусів погодинно і між містами України буде комфортною і вигідною послугою для перевезення організованих груп людей. Оренда мікроавтобуса є незамінною послугою при проведенні екскурсій, організації конференцій і заходів, весіль, поїздок на відпочинок і так далі. Для замовлення оренди мікроавтобуса в Києві ми пропонуємо мікроавтобуси стандартного, а також бізнес класу. Оренда мікроавтобуса — наш основний профіль роботи.

Замовлення мікроавтобуса.

Комфортабельні мікроавтобуси нашої компанії-це відмінний варіант для організації будь-яких екскурсій або випускних вечорів, корпоративних заходів, вилазок на природу, зустріч ваших гостей або партнерів в аеропортах України. Так само ми пропонуємо оренду транспорту для проведення весільних урочистостей. Наші мікроавтобуси, попередньо прикрашені і підготовлені, ідеально впишуться в весільний кортеж. Враховуючи побажання замовника, можлива оренда автобуса Луганськ на потрібне число місць, а також на певну кількість годин. Наші автобуси ідеально підійдуть як для розкішного весілля, так і для скромного одруження з невеликою кількістю гостей.
Крім цього наша компанія пропонує використовувати послугу оренда мікроавтобуса для поїздок на літній відпочинок, паломницьких поїздок, поїздок на спортивні заходи, а так само для міжміських або міжнародних поїздок.

Прокат мікроавтобуса зробить поїздку більш комфортною і швидкою, так як ці авто володіють великою маневреністю і зручністю. оренда мікроавтобуса – це можливість швидко і з комфортом забезпечити перевезення пасажирів в заплановане місце. Швидкість мікроавтобуса не поступається швидкості легкового таксі. Надані нами послуги не розчаровують навіть найвимогливіших клієнтів.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • зателефонуйте диспетчерському центру;
  • обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!


Щоб замовити оренду мікроавтобуса варто зателефонувати:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.