Автобус Дніпро–Щастя (розклад, квитки, ціна)

Автобус Дніпро-Щастя. Замовлення квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 030-01-95. Ціна проїзду 750 грн. Відправлення з Дніпра щоденно у 23:00, прибуття в місто Щастя у 05:00, час у дорозі 6 годин. Детальний розклад, вартість проїзду по містах та маршрути представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси проходять через Дніпро-Новомосковськ-Павлоград-Покровськ-Слов’янськ-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя.

Дніпро-Щастя – розклад автобусів, ціна квитка:

Автобусний рейс:Дніпро – Щастя
Час відправлення:23:00 щодня
19:00 щодня
Місце відправлення:Дніпро, Залізничний вокзал
Дніпро, Центральний автовокзал
Маршрут:Дніпро–Новомосковськ–Павлоград–Покровськ–Слов'янськ–Сєвєродонецьк–Новоайдар–Щастя
Дніпро–Харків–Слов'янськ–Сєвєродонецьк–Новоайдар–Щастя
Час у дорозі:6 годин
Час прибуття:05:00
Місце прибуття:Щастя, автостанція, МНС
Тип транспорту:Мікроавтобус 8 місць
Ціна квитка:750 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

Автобусні рейси Дніпро-Щастя виконуються щодня.
Відправлення автобусів з Дніпра в Щастя: 19:00 від автовокзалу і 23:00 від залізничного вокзалу.

  • Відправлення в 19:00 від автовокзалу.
    Прибуття в Щастя (до блоку посту) в 05:00
    Автобуси прямують через Харків, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.
  • Відправлення в 23:00 від жд вовокзала.
    Прибуття в Щастя (до блоку посту) в 05:00
    Автобуси слідують через Новомосковськ, Павлоград, Покровськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.

Рейси з Дніпра в Щастя виконуються на 8-ми і 18-ти місцевих мікроавтобусах Мерседес.

Детальний розклад автобусів Дніпро-Щастя:

Через Павлоград, без пересадок. Відправлення о 23:00

23:00ДніпроЗалізничний вокзал
00:00НовомосковськАвтовокзал
01:00ПавлоградАвтовокзал
02:00ПокровськАвтовокзал
02:30ДобропілляБЗС, Славкурорт
03:00Слов'янськ"Слов'янськ Курорт"
04:00СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал
04:30Новоайдарнафтобаза
05:00ЩастяПожежна частина

Через Харків. Відправлення о 19:00

19:00ДніпроАвтовокзал
23:00Харків Термінал Південної залізниці
23:40Чугуїв Магазин "Посад"
01:00ІзюмАвтовокзал
01:40Слов'янськБЗС, Славкурорт
02:00ЛиманМагазин "Арбат"
03:30СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал
04:00Новоайдарнафтобаза
05:00ЩастяПожежна частина

Ціна квитка на автобус:

  • Вартість квитка в автобус Дніпро-Щастя через Павлоград – 750 грн
  • Вартість квитка в автобус Дніпро-Щастя через Харків – 750 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Дніпро-Щастя по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Регулярні рейси Дніпро–Щастя!

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом Дніпро–Щастя ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Дніпро–Щастя і назад щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо бронювання квитків різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Дніпро–Щастя – дуже зручний спосіб пересування між містами. Він дозволяє істотно заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси і ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Дніпро–Щастя доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Карта маршрута Дніпро–Щастя.

    Бронювання квитків Дніпро-Щастя

    Маршрут:

    Дата відправлення:

    Кількість місць:

    Прізвище пасажира:

    Ваш телефон:

    Зворотний рейс: Щастя – Дніпро »

    MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Дніпро–Щастя по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

    Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

    • Зателефонуйте диспетчерському центру;
    • обговоріть деталі з менеджером компанії;
    • Забудьте про транспортні проблеми!

    Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

    Вас может заинтересовать...