Автобус Дніпро–Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Автобус Дніпро-Станиця Луганська. Замовлення квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 030-01-95. Ціна проїзду 750 грн. Відправлення з Дніпра щодня у 23:00, прибуття до Станиці Луганської о 07:00, час у дорозі 8 годин. Детальний розклад, вартість проїзду по містах та маршрути представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси проходять через Дніпро-Новомосковськ-Павлоград-Покровськ-Слов’янськ-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя-Станиця Луганська.

Дніпро-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Автобусний рейс:Дніпро – Станиця Луганська
Час відправлення:23:00 щодня (через Покровськ)
19:00 щодня (через Харків)
Місце відправлення:Дніпро, Залізничний вокзал (через Покровськ)
Дніпро, Центральний автовокзал (через Харків)
Маршрут: Дніпро - Новомосковськ - Павлоград - Покровськ - Слов'янськ - Сєвєродонецьк - Новоайдар - Щастя - Станиця Луганська
Дніпро - Харків - Слов'янськ - Сєвєродонецьк - Новоайдар - Щастя - Станиця Луганська
Час у дорозі:7 годин
Час прибуття:06:00 до блокпосту
Місце прибуття:Станиця Луганська, автостанція
Тип транспорту:Мікроавтобус 8 місць
Ціна квитка:750 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Дніпро-Станиця Луганська виконуються щодня.
Відправлення автобусів з Дніпра в Станиця Луганська о 19:00, 23:00.

  • Відправлення з Дніпро від залізничного вокзалу в 23:00
    Прибуття в Станицю Луганську (до блоку посту) в 06:00
    Автобуси слідують через Новомосковськ, Павлоград, Покровськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.
  • Відправлення з Дніпро від автовокзалу в 19:00
    Прибуття в Станицю Луганську (до блоку посту) в 06:00
    Автобуси прямують через Харків, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.

Рейси з Дніпра в Станицю Луганську виконуються на 8-ми і 18-ти місцевих мікроавтобусах

Детальний розклад автобусів Дніпро-Станиця Луганська:

Через Павлоград, без пересадок. Відправлення о 23:00

Дніпрозалізничний вокзал23:00
НовомосковськАвтовокзал00:00
ПавлоградАвтовокзал01:00
ПокровськАвтовокзал02:00
ДобропілляБЗС, Славкурорт02:30
Слов'янськ"Слов'янськ Курорт" 03:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал04:00
Новоайдарнафтобаза04:30
ЩастяПожежна частина05:00
Петропавлівкамагазин Лідер05:30
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Через Харків. Відправлення о 19:00

ДніпроАвтовокзал19:00
Харків Термінал Південної залізниці23:00
Чугуїв Магазин "Посад"23:40
ІзюмАвтовокзал01:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт01:40
ЛиманМагазин "Арбат"02:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Квитки на автобус Дніпро-Станиця Луганська

Ціна квитка на автобус:

  • Дніпро-Станиця Луганська через Павлоград – 750 грн
  • Дніпро-Станиця Луганська через Харків – 750 грн

Оплата квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Дніпро-Станиця Луганська по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Переваги нашої компанії:

Пунктуальність

Автобуси відправляються щодня строго за розкладом без затримок і запізнень.

Комфорт

М’які розкладні сидіння, сучасні системи опалення та кондиціонування. Це дозволить провести поїздку з максимальним комфортом.

Безпека

У складі нашого автопарку сучасні автобуси, якими керують професійні водії. Весь транспорт своєчасно проходить тех. огляд і обслуговування.

Зручність

Замовлення квитка можна зробити на сайті або по телефону. Забронювати квиток можна попередньо, а оплатити проїзд безпосередньо при посадці.

Економія

Ми завжди стежимо за конкурентами і пропонуємо кращі ціни на проїзд.

Досвідчені оператори

Оператори мають багаторічний досвід роботи в сфері обслуговування пасажирів. При бронюванні онлайн вам тут же передзвонять і ви зможете уточнити всі втрачені подробиці поїздки.

Регулярні рейси Дніпро-Станиця Луганська!

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Дніпро-Станиця Луганська, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Дніпро-Станиця Луганська і назад Виробляються щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків Різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Дніпро-Станиця Луганська – дуже зручний спосіб пересування між містами. Він дозволяє істотно заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси I ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Дніпро-Станиця Луганська доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Карта маршрута Дніпро-Станиця Луганська по Україні.

    Бронювання квитків Дніпро-Станиця Луганська

    Маршрут:

    Дата відправлення:

    Кількість місць:

    Прізвище пасажира:

    Ваш телефон:

    MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Дніпро-Станиця Луганська. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

    Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

    • Зателефонуйте диспетчерському центру;
    • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
    • Забудьте про транспортні проблеми!

    Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

    Вас может заинтересовать...