Автобус Харків–Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Автобус Харків-Станиця Луганська. Замовлення квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 030-01-95. Ціна проїзду 400 грн. Відправлення з Харкова щоденно до 23:00, прибуття до Станиці Луганської до 07:00, час у дорозі 8 годин. Детальний розклад, вартість проїзду по містах та маршрути представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси проходять через Харків-Чугуїв-Ізюм-Слов’янськ-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя-Петрівка-Станиця Луганська.

Харків-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Автобусний рейс:Харків – Станиця Луганська
Час відправлення:23:00 щодня
Місце відправлення:Харків, Південний залізничний вокзал, автостанція
Маршрут: Харків-Чугуїв-Ізюм-Слов'янськ-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя-Петрівка - Станиця Луганська
Харків-Чугуїв-Куп'янськ-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя-Петрівка - Станиця Луганська
Час у дорозі:7 годин
Час прибуття:06: 00
Місце прибуття:Станиця Луганська, автостанція
Тип транспорту:Автобус на 50 місць, мікроавтобус 18 місць
Ціна квитка:400 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

Автобусні рейси Харків-Станиця Луганська виконуються щодня.

  • Відправлення автобусів Харків-Станиця Луганська – 23:00
  • Місце відправлення з Харкова- Південний залізничний вокзал
  • Час приїзду в Станиця Луганська – 06:00
  • Приїзд в Станиця Луганська до автостанції

Автобуси слідують через Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Щастя.
Рейси з Харкова в Станиця Луганська виконуються на 18-50 місцевих автобусах.

Детальний розклад автобусів Харків-Станиця Луганська:

Відправлення о 23:00 (через Куп'янськ)

ХарківПівденний залізничний вокзал23:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:30
Куп'янськАвтовокзал01:00
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:00
Рубіжнезалізничний вокзал02:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:00
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина05:00
Петропавлівкамагазин Лідер05:30
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Відправлення о 23:00 (через Слов'янськ)

ХарківТермінал Південної залізниці23:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:40
ІзюмАвтовокзал01:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт01:40
ЛиманМагазин "Арбат"02:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина05:00
Петропавлівкамагазин Лідер05:30
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Квитки на автобус Харків–Станиця Луганська

Ціна квитка:

  • Харків-Станиця Луганська – 400 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці.


Щоб замовити квиток в автобус Харків-Станиця Луганська по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Переваги нашої компанії:

Пунктуальність

Автобуси відправляються щодня строго за розкладом без затримок і запізнень.

Комфорт

М’які розкладні сидіння, сучасні системи опалення та кондиціонування. Це дозволить провести поїздку з максимальним комфортом.

Безпека

У складі нашого автопарку сучасні автобуси, якими керують професійні водії. Весь транспорт своєчасно проходить тех. огляд і обслуговування.

Зручність

Замовлення квитка можна зробити на сайті або по телефону. Забронювати квиток можна попередньо, а оплатити проїзд безпосередньо при посадці.

Економія

Ми завжди стежимо за конкурентами і пропонуємо кращі ціни на проїзд.

Досвідчені оператори

Оператори мають багаторічний досвід роботи в сфері обслуговування пасажирів. При бронюванні онлайн вам тут же передзвонять і ви зможете уточнити всі втрачені подробиці поїздки.

Регулярні рейси Харків–Станиця Луганська.

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Харків–Станиця Луганська по Україні, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Харків–Станиця Луганська виробляються щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитківздійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо бронювання квитківрізними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Харків–Станиця Луганська без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейсиі ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. бронювання місць на автобусний рейс Харків–Станиця Луганська доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Карта маршрута Харків–Станиця Луганська по Україні.

    Бронювання квитків Харків-Станиця Луганська

    Маршрут:

    Дата відправлення:

    Кількість місць:

    Прізвище пасажира:

    Ваш телефон:

    Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

    Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

    • Зателефонуйте диспетчерському центру;
    • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
    • Забудьте про транспортні проблеми!

    Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

    Вас может заинтересовать...