Автобус Київ–Щастя (розклад, квитки, ціна)

Автобус Київ-Щастя. Замовлення квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 030-01-95. Ціна проїзду 800 грн. Відправлення з Києва щоденно до 15:00–16:00, прибуття до міста Щастя у 05:00, час у дорозі 13 годин. Детальний розклад, вартість проїзду по містах та маршрути представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси проходять через Київ-Бориспіль-Полтава-Харків-Чугуїв-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя.

Київ–Щастя – розклад автобусів, ціна квитка:

Автобусний рейс:Київ – Щастя
Час відправлення:15:00 щодня
15:30 щодня
16:00 щодня
Місце відправлення:Київ, Залізничний вокзал АС "Яма"
Київ, Центральний автовокзал
Маршрут:Київ-Бориспіль-Полтава-Харків-Чугуїв-Сєвєродонецьк-Щастя
Час у дорозі:13 годин
Час прибуття:05:00
Місце прибуття:Щастя, автостанція, МНС
Тип транспорту:Автобус на 50 місць, мікроавтобус 18 місць
Ціна квитка:800 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

  • Відправлення автобусів Київ-Щастя щодня о 15:00, 15:30 i 16:00.
  • Відправлення автобусів Полтава-Щастя від магазину АТЛ щодня о 20:00.
  • Відправлення автобусів Харків-Щастя проводиться від залізничного вокзалу від автостанції “Північний Термінал” щодня в 23:00.
  • Час приїзду в Щастя 05:00.

Автобуси прямують через: Бориспіль, Пирятин, Полтава, Харків, Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.
Рейси з Києва до Щастя виконуються на 18-ми місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер.

Детальний розклад автобусів Київ-Щастя:

Відправлення о 15:00 (без пересадок)

КиївЗалізничний вокзал, АС "Яма"15:00
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"16:00
Пирятиннавпроти автостанції18:00
Лубнипост поліції19:00
ХоролАвтостанція19:30
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:00
ХарківПівденний залізничний вокзал22:30
ЧугуївМагазин "Посад"23:30
Куп'янськАвтовокзал00:30
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:00
Рубіжнезалізничний вокзал02:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:00
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина05:00

Відправлення о 15:30 (без пересадок)

КиївЦентральний автовокзал15:30
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"16:30
Пирятиннавпроти автостанції18:00
Лубнипост поліції19:00
ХоролАвтостанція19:30
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:30
ХарківТермінал Південної залізниці23:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:40
ІзюмАвтовокзал01:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт01:40
ЛиманМагазин»Арбат "02:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина05:00

Квитки на автобус Київ–Щастя

Вартість проїзду:

  • Київ-Щастя800 грн.
  • Бориспіль – Щастя – 800 грн.
  • Пирятин – Щастя – 750 грн.
  • Хорол – Щастя – 750 грн.
  • Лубни-Щастя – 750 грн.
  • Полтава – Щастя – 700 грн.
  • Харків – Щастя – 400 грн.

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Київ-Щастя по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Регулярні рейси Київ–Щастя

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом Київ–Щастя ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Київ–Щастя і назадвиробляються щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків Київ–Щастя здійснюється за телефоном у менеджера компанії. Купити квитки можна безпосередньо перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо бронювання квитків різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Київ–Щастя без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси і ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Київ–Щастя доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступно також замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Карта маршрута Київ–Щастя

    Бронювання квитків Київ-Щастя

    Маршрут:

    Дата відправлення:

    Кількість місць:

    Прізвище пасажира:

    Ваш телефон:

    Зворотний рейс: Щастя – Київ »

    MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Київ–Щастя по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

    Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

    • Зателефонуйте диспетчерському центру;
    • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
    • Забудьте про транспортні проблеми!

    Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

    Вас может заинтересовать...