Автобус Київ–Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Автобус Київ-Станиця Луганська. Замовлення квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 030-01-95. Ціна проїзду 800 грн. Відправлення з Києва щодня до 15:00–16:00, прибуття до Станиці Луганської до 06:00, година в дорозі 14 годин. Детальний розклад, вартість проїзду містами та маршрути представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси проходять через Київ-Бориспіль-Полтава-Харків-Чугуїв-Сєвєродонецьк-Щастя-Станиця Луганська.

Київ-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Автобусний рейс:Київ – Станица Луганська
Час відправлення:15:00 щодня
15:30 щодня
16:00 щодня
Місце відправлення:Київ, Залізничний вокзал АС "Яма"
Київ, Центральний автовокзал
Маршрут:Київ–Бориспіль–Полтава–Харків–Чугуїв–Сєвєродонецьк–Щастя–Станиця Луганська
Час у дорозі:14 годин
Час прибуття:06:00
Місце прибуття:Станиця Луганська, автостанція
Тип транспорту:Автобус на 50 місць, мікроавтобус 18 місць
Ціна квитка:800 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

Автобусні рейси Київ Станиця Луганська виконуються щодня.

  • Відправлення автобусів Київ-Станиця Луганська від залізничного вокзалу щодня о 15:00, 15:30, 16:00.
  • Відправлення автобусів Полтава-Станиця Луганська від магазину АТЛ щодня о 20:00.
  • Відправлення автобусів Харків-Станиця Луганська від залізничного вокзалу щодня в 23:00.
  • Час приїзду в Станицю Луганську- 06:00.

Автобуси прямують через: Бориспіль, Пирятин, Полтава, Харків, Чугуїв, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.

Рейси з Києва в Станицю Луганську виконуються на 18-50 місцевих автобусах.
У кожному автобусі 2 водія.
Всі пасажири застраховані на період поїздки.

Детальний розклад автобусів:

Відправлення о 15:00 (без пересадок)

КиївЗалізничний вокзал, АС "Яма"15:00
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"16:00
Пирятиннавпроти автостанції18:00
Лубнипост поліції19:00
ХоролАвтостанція19:30
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:00
ХарківПівденний залізничний вокзал22:30
ЧугуївМагазин "Посад"23:30
Куп'янськАвтовокзал00:30
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:00
Рубіжнезалізничний вокзал02:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:00
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Відправлення о 15:30 (без пересадок)

КиївЦентральний автовокзал15:30
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"16:30
Пирятиннавпроти автостанції18:00
Лубнипост поліції19:00
ХоролАвтостанція19:30
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:30
ХарківТермінал Південної залізниці23:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:40
ІзюмАвтовокзал01:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт01:40
ЛиманМагазин»Арбат "02:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Квитки на автобус Київ Станиця Луганська:

Вартість проїзду:

  • Київ Станиця Луганська800 грн.
  • Бориспіль – Станиця Луганська – 800 грн.
  • Пирятин – Станиця Луганська – 750 грн.
  • Хорол – Станиця Луганська – 750 грн.
  • Лубни – Станиця Луганська – 750 грн.
  • Полтава – Станиця Луганська – 700 грн.
  • Харків – Станиця Луганська – 400 грн.

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Київ-Станиця Луганська по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Переваги нашої компанії:

Пунктуальність

Автобуси відправляються щодня строго за розкладом без затримок і запізнень.

Комфорт

М’які розкладні сидіння, сучасні системи опалення та кондиціонування. Це дозволить провести поїздку з максимальним комфортом.

Безпека

У складі нашого автопарку сучасні автобуси, якими керують професійні водії. Весь транспорт своєчасно проходить тех. огляд і обслуговування.

Зручність

Замовлення квитка можна зробити на сайті або по телефону. Забронювати квиток можна попередньо, а оплатити проїзд безпосередньо при посадці.

Економія

Ми завжди стежимо за конкурентами і пропонуємо кращі ціни на проїзд.

Досвідчені оператори

Оператори мають багаторічний досвід роботи в сфері обслуговування пасажирів. При бронюванні онлайн вам тут же передзвонять і ви зможете уточнити всі втрачені подробиці поїздки.

Регулярні рейси Київ-Станиця Луганська.

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом Київ-Станиця Луганська ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Київ-Станиця Луганська і назадвиробляються Щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків Київ-Станиця Луганська Здійснюється за телефоном у менеджера компанії. купити квитки можна безпосередньо перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків Різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Київ-Станиця Луганська без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

автобусні рейси і ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Київ-Станиця Луганська доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також Замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Карта маршрута Київ-Станиця Луганська.

    бронювання квитків Київ-Станиця Луганська

    Маршрут:

    Дата відправлення:

    Кількість місць:

    Прізвище пасажира:

    Ваш телефон:

    Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і Вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

    Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

    • Зателефонуйте диспетчерському центру;
    • обговоріть деталі з менеджером компанії;
    • Забудьте про транспортні проблеми!

    Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

    Вас может заинтересовать...