Автобус Луганськ–Бердянськ, Бердянськ–Луганськ (розклад, квитки, ціна)

Автобусні рейси Луганськ-Бердянськ і Бердянськ-Луганськ. Інформація про розклад, ціни та вартість квитків на автобуси, допоможуть вам спланувати свій бюджет і насолодитися поїздкою під час відпустки. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус Луганськ-Бердянськ і назад в нашій кампанії.
Компанія MiniBus.in.ua здійснює рейси автобусів, які слідують з Луганська в Бердянськ і з Бердянська в Луганськ.

Луганськ-Бердянськ – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:05:00 середа, п'ятниця, неділя
Прибуття:15:00, залiзничний вокзал
Маршрут: Луганськ - Гнутове-Маріуполь-Мелекіно-Білосарайська Коса-Юр'ївка-Урзуф - Бердянськ
Ціна квитка:900 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Луганськ-Бердянськ виконуються по середах, п’ятницях і неділях.
Відправлення автобусів з Луганськ до Бердянська о 05:00.
Здійснюємо збір пасажирів по зупинках транспорту.
Автобуси слідують через Маріуполь, Мелекіно, Білосарайську Косу, Юр’ївку, Урзуф, Бердянськ.

  • Луганськ 05:00 збір по місту
  • КПП “Гнутово” 11:00
  • Маріуполь 12:00
  • Мелекіно 12:30
  • Білосарайська Коса 13:00
  • Юр’ївка 13:30
  • Урзуф 14:00
  • Бердянськ 15:00

Прибуття в Бердянськ о 15:00 до залізничного вокзалу.

Вартість квитка на автобус який прямує з Луганська в Бердянськ – 900 грн.

Рейси з Луганська до Бердянська виконуються на 8-18-ти місцевих мікроавтобусах Мерседес.

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Луганськ-Бердянськ варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення.


Бердянськ-Луганськ – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:05:00 пеонеділок, четвер, субота
Прибуття:15:00, залiзничний вокзал
Маршрут:Бердянськ - Урзуф-Юр'ївка-Білосарайська Коса-Мелекіно-Маріуполь-Гнутове - Луганськ
Ціна квитка:900 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Бердянськ-Луганськ виконуються по понеділках, четвергах, суботах..
Відправлення автобусів з Бердянська в Луганськ проводиться о 05:00.
Автобуси слідують через через Бердянськ, Урзуф, Юріївку, Білосарайську Косу, Мелекіно, Маріуполь, Гнутове .
Прибуття в Луганськ о 15:00.
Вартість квитка на автобус який прямує з Бердянська в Луганськ – 900 грн.

Рейси з Бердянська до Луганська виконуються на 8-місних мікроавтобусах Мерседес Спринтер

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.

Пасажирські перевезення Луганськ-Бердянськ здiйснюються щодня.


Щоб замовити квиток в автобус Бердянськ-Луганськ варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення.


Маршрут автобуса Луганськ-Бердянськ.

Регулярні рейси Луганськ-Бердянськ та Бердянськ–Луганськ

Замовлення квитків здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо бронювання квитків різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Луганськ-Бердянськ, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії без переплат посередникам і витрати часу.

Автобус Луганськ-Бердянськ без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси і ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Луганськ-Бердянськ доступне в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

MiniBus.in.ua представляє Вам автобусні рейси Луганськ-Бердянськ і Бердянськ-Луганськ. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!