Автобус Луганськ–Київ, Київ–Луганськ (розклад, квитки, ціна)

Автобусні рейси Луганськ-Київ Київ-Луганськ по Україні, без пересадки. Комфортабельні автобуси прямують через Алчевськ, Перевальськ, КПВВ Майорськ, Бахмут, Слов’янськ, Ізюм, Чугуїв, Харків, Полтава, Пирятин, Бориспіль, Київ. Бронювання квитків онлайн і по телефону. Розклад, ціна проїзду представлені на цій сторінці. Даний рейс здійснюється одним автобусом, без пересадки.

Луганськ-Київ по Україні (без пересадки) – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:06:30 щодня
Прибуття:21:00, Зал вокзал, а/с Київ-1 (Яма)
Маршрут:Луганськ - Алчевськ - Перевальськ - КПВВ «Майорськ» - Бахмут - Слов'янськ – Ізюм - Чугуїв – Харків-Полтава - Пирятин-Бориспіль - Київ
Ціна квитка:1300 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Луганськ-Київ виконуються щодня.

Автобуси слідують через Алчевськ, Перевальськ, КПВВ Майорськ, Бахмут, Слов’янськ, Ізюм, Чугуїв, Харків, Полтава, Пирятин, Бориспіль, Київ.

Графік відправлення автобуса Луганськ-Київ:

  • 06:30 Луганськ, збір по зупинках
  • 07:30 Алчевськ, збір по місту
  • 08:00 Перевальськ, автовокзал
  • 10:00 КПВВ «Майорск»
  • 11:00 Бахмут (Артемівськ). Вартість квитка – 650 грн
  • 12:00 Слов’янськ. Вартість квитка – 700 грн
  • 13:00 Ізюм, Автовокзал. Вартість квитка – 800 грн
  • 14:30 Чугуїв, Магазин «Посад». Вартість квитка – 800 грн
  • 15:00 Харків, Південний залізничний вокзал, «Макдоналдс». Вартість квитка – 800 грн
  • 17:00 Полтава, магазин АТЛ, зупинка «Макдоналдс». Вартість квитка – 1150 грн
  • 19:30 Пирятин, Автостанція. Вартість квитка – 1250 грн
  • 20:30 Бориспіль, Аеропорт, зупинка «Макдоналдс». Вартість квитка – 1300 грн
  • 21:00 Київ, АС “Яма”

Прибуття до Києва в 21:00 до залізничного вокзалу до метро «Вокзальна».

Вартість квитка на автобус який прямує з Луганська до Києва – 1300 грн.

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Луганськ-Київ по Україні (автобус без пересадки) варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Київ-Луганськ по Україні (без пересадок) – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:22:30 щодня Зал вокзал, а/с Київ-1 (Яма)
Прибуття:16:00, автовокзал
Маршрут:Київ - Бориспіль – Пирятин – Полтава – Харків – Ізюм – Слов'янськ – Бахмут – КПВВ Майорськ – Зоринськ – Перевальськ – Алчевськ - Луганськ
Ціна квитка:1300 грн
Ззамовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобуси прямують через Бориспіль, Пирятин, Полтава, Харків, Ізюм, Слов’янськ, Бахмут, КПВВ Майорськ, Зоринськ, Перевальськ, Алчевськ.

Графік відправлення автобуса Луганськ-Київ:

Відправлення автобусів з Києва в Луганськ проводиться від залізничного вокзалу щодня.

  • 22:30 Київ, ЖД вокзал
  • 23:00 Бориспіль, «Макдоналдс»
  • 01:00 Пирятин, навпроти автостанції
  • 04:00 Полтава, магазин АТЛ, «Макдоналдс»
  • 06:00 Харків, Південний залізничний вокзал, «Макдоналдс»
  • 06:30 Чугуїв, Магазин «Посад»
  • 07:30 Ізюм, Автовокзал
  • 08:00 Слов’янськ
  • 10:00 Бахмут
  • 11:00 КПВВ «Майорск»
  • 13:00 Перевальськ
  • 13:30 Алчевськ
  • 16:00 Луганськ, автовокзал

Прибуття в Луганськ о 16:00.

Вартість квитка на автобус який прямує з Києва до Луганська – 1300 грн.

Даний рейс здійснюється без будь-яких пересадок, одним автобусом.

Оплата за проїзд безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Київ-Луганськ по Україні (автобус без пересадки) варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Маршрут автобуса Луганськ-Київ по Україні

Регулярні рейси Луганськ-Київ, Київ-Луганськ

Вам потрібно з комфортом доїхати з Луганська в Київ або з Києва в Луганськ?

З компанією міні Бус Ваша поїздка буде не тільки комфортною, але і вигідною! Ми пропонуємо пасажирські перевезення по Україні комфортабельним транспортом, але при цьому ціни квитків приємно вас здивують! Найголовніше для нас-доступні Пасажирські перевезення з комфортом і максимальною безпекою.

Пропонуємо скористатися щоденним рейсом Луганськ-Київ

Вам не потрібно вистоювати в чергах біля каси!

Бронювання квитків в потрібній кількості здійснюється по телефону. Ви можете уточнити у менеджера наявність квитків і їх вартість в будь-який зручний для себе час. Замовлення квитків з послугами транспортного перевізника міні Бус тепер вимагає всього кілька хвилин Вашого часу і одного телефонного дзвінка. Погодьтеся, це набагато зручніше, ніж витрачати час на поїздку в касу автовокзалу.

Бронювання місць на автобус:

  • Завчасне по телефону
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону
  • Купівля квитків безпосередньо перед відправленням

Ви можете вибрати той варіант, який буде найбільш комфортним для Вас. Ми цінуємо особистий час кожного пасажира, тому даємо можливість вибору варіантів покупки квитків з максимальною економією часу.

Рейс Луганськ-Київ через Україну: Дебальцеве, Зайцеве, Артемівськ, Донецька область, Слов’янськ, Ізюм, Чугуїв.

Розклад автобусів Луганськ-Київ по Україні і у зворотний бік доступно на нашому сайті. Ви можете попередньо вибрати зручну для себе дату і уточнити наявність місць.

Ми, компанія міні Бус, створюємо для ваших поїздок комфорт, забезпечуємо безпеку і робимо покупку квитків зручною і швидкою.

MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Луганськ-Київ по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!