Автобус Луганськ–Одеса, Одеса–Луганськ по Україні (розклад, квитки, ціна)

Луганськ-Одеса та Одеса-Луганськ по Україні – автобусні рейси за маршрутом Луганськ-Одеса та Одеса-Луганськ по Україні (через Курахове). Ціна квитка 1200 грн. Бронювання квитків онлайн і по телефону. Розклад, ціна проїзду, маршрут руху.

Луганськ-Одеса по Україні – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:05:00 середа, неділя
Прибуття:22:00 зал вокзал
Маршрут: Луганськ - Стаханов-Алчевськ-Луганськ-Курахове-Запоріжжя-Мелітополь-Херсон-Миколаїв - Одеса
Ціна квитка:1200 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Відправлення з Луганська до Одеси: в 09:30 по середах і неділях. Збираємо по зупинках транспорту.

Прибуття в Одесу: ЖД вокзал.

Автобус з Луганська в Одесу слід через Курахове, Мелітополь, Херсон і Миколаїв.

Вартість проїзду в автобусі Луганськ-Одеса через Курахове: 1300 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Луганськ-Одеса зателефонуйте:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Одеса-Луганськ по Україні – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:18:00 по понеділках, четвергах, ЖД вокзал
Прибуття:14:00, зал вокзал
Маршрут:Одеса - Миколаїв-Херсон-Мелітополь-Запоріжжя-Курахово-Дебальцеве-Алчевськ - Луганськ
Ціна квитка:1200 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Відправлення з Одеси в Луганськ: 18:00 по понеділках і четвергах від залізничного вокзалу.
Прибуття в Луганськ: на автовокзал.
Автобус з Одеси в Луганськ слід через Миколаїв, Херсон, Мелітополь, КПП Курахове.

Вартість проїзду в автобусі Одеса-Луганськ по Україні 1200 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Одеса-Луганськ варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Маршрут автобуса Луганськ-Одеса по Україні (через Курахове)

Регулярні рейси Луганськ-Одеса, Одеса-Луганськ по Україні

MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Луганськ-Одеса та Одеса-Луганськ. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на квитки в автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Компанія Minibus.in.ua -лідер на ринку безпечних і комфортних автобусних перевезень. Ми пропонуємо автобусні рейси Луганськ-Одеса та Одеса-Луганськ за максимально вигідними цінами. Чи збираєтеся ви в туристичну поїздку, відрядження або ж до родичів в гості, наші зручні і сучасні мікроавтобуси доставлять Вас в потрібне місце в зазначений час, без незапланованих зупинок і збоїв в графіку.

Ми, компанія Minibus.in.ua, забезпечуємо регулярні пасажирські перевезення за маршрутом Луганськ-Одеса. автобусні рейси по Україні здійснюються регулярно. Пасажирські перевезення з Луганська до Одеси і назад з нашою компанією – Це ваш комфорт і безпека. Крім того, ми пропонуємо кожному пасажиру вигідні умови купівлі та замовлення квитків. Замовлення квитків у нас кардинально відрізняється від тієї системи, яку пропонують більшості перевізників.

Автобусні рейси з Луганська до Одеси курсують по понеділках і середах з автовокзалу, прибуває автобус до залізничного вокзалу, звідки зручно добиратися в будь-яку частину міста. Маршрут проходить через Дніпропетровськ, Запоріжжя, Мелітополь, Херсон і Миколаїв, тому Ви завжди можете придбати квитки до потрібного населеного пункту.

Автобус Одеса-Луганськ відправляється по середах і неділях з автовокзалу або ж/д вокзалу. Підібрати автобусні рейси і їх розклад можна на сайті або після консультації з диспетчером.

Розклад автобусів Луганськ-Одеса по Україні представлено на сайті.

Бронювання квитків-це вигідно:

  • Бронювання місць на автобуси можливо завчасно по телефону у диспетчера компанії
  • можлива Бронь місць за кілька годин для відправлення рейси

Квитки на автобус Луганськ-Одеса також можна придбати безпосередньо перед відправленням. Наявність місць уточнюйте у диспетчера по телефону.

Замовляючи квитки на автобус у нас, ви не платите посередникам. Ви оплачуйте виключно вартість квитка.

У нас немає черг і будь-яких інших складнощів, пов’язаних з бронюванням і купівлею квитків. Пасажирські перевезення здійснюються власним транспортом, обладнаним всім необхідним для вашого комфорту і безпеки.

Ми пропонуємо рейси за мінімальними і прийнятними цінами. Крім того, маршрут пасажирських перевезень розраховується таким чином, щоб на дорогу було витрачено мінімальну кількість часу.

Якщо ви відправляєтеся в термінову ділову поїздку, ви зможете заощадити власний час в дорозі, при цьому отримавши всі умови для потрібного комфорту: відпочинку і сну в автобусі.

Автобусні тури за іншими напрямками також доступні на сайті. Вивчайте інформацію, консультуйтеся по телефону, і робіть свій вибір на користь вигідних і комфортних автобусних поїздок. Поїздки з дітьми також будуть комфортними, так як ми створюємо всі необхідні для цього умови.

Бронюйте квитки заздалегідь, а також купуйте перед відправленням. Ми створюємо всі умови, вибір – за Вами.

Бронювання місць на автобус Луганськ-Одеса або Одеса-Луганськ можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Вам потрібно просто зателефонувати за вказаним номером, а досвідчені диспетчери зафіксують Вашу бронь, нададуть будь-яку вас цікаву інформацію і докладну консультацію з приводу маршруту і розкладу. Компанія Minibus.in.ua пропонує безпечні та комфортні Автобусні туриза прийнятною ціною. Вам більше не доведеться витрачати час на довге очікування в чергах, постійні поїздки на вокзали і пошук надійний компаній, які б забезпечували Пасажирські перевезення. Ми вирішимо ВСІ ПИТАННЯ І уникнемо появи будь-яких труднощів, Вам же залишається замовити квитки. Автобус доставить Вас в зазначений термін.

Також будь-який бажаючий може орендувати мікроавтобус на короткий час або на умовах довгострокової оренди. Замовлення мікроавтобуса потрібен тоді, коли Вам потрібно поїхати в туристичну поїздку великою компанією, влаштувати сімейний автобусний рейс до родичів в гості або ж організувати екскурсію для школярів. Ми пропонуємо кращий транспорт для виїздів на природу, корпоративних свят і поїздок.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!