Автобус Одеса–Щастя (розклад, квитки, ціна)

Автобус Одеса-Щастя. Замовлення квитків онлайн та за телефоном ☎ +38 (099) 030-01-95. Ціна проїзду 1000 грн. Відправлення з Одеси щодня у 11:30, прибуття в місто Щастя в 05:00, час у дорозі 17 годин. Детальний розклад, вартість проїзду по містах та маршрути представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси проходять через Одеса-Миколаїв-Кривий Ріг-Дніпро-Харків-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя.

Одеса-Щастя – розклад автобусів, ціна квитка

Автобусний рейс:Одеса – Щастя
Час відправлення:11:30 щодня
Місце відправлення:Одеса, залізничний вокзал, Старосінна площа
Маршрут:Одеса–Миколаїв–Кривий Ріг–Дніпро–Харків–Сєвєродонецьк–Новоайдар–Щастя
Час у дорозі:18 годин
Час прибуття:06:00
Місце прибуття:Щастя, автостанція, МНС
Тип транспорту:Автобус на 50 місць, мікроавтобус 18 місць
Ціна квитка:1000 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

Одеса-Щастя. Відправлення – 11:30
Автобусні рейси Одеса-Щастя виконуються щодня.
Відправлення автобусів з Одеси в Щастя: 11:30 від залізничного вокзалу і 12:00 від автовокзалу.
Автобуси слідують через Миколаїв, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Петрівка.
Прибуття в Щастя – 05:00
Рейси з Одеси в місто Щастя до КПВВ виконуються 18-ми мікроавтобусами Мерседес Спринтер

Детальний розклад руху автобуса Одеса-Щастя:

ОдесаЗалізничний вокзал11:30
МиколаївАвтовокзал13:30
Кривий РігАвтовокзал17:00
ДніпроАвтовокзал19:00
ХарківПівденний залізничний вокзал22:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:00
Куп'янськАвтовокзал01:00
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:30
Рубіжнезалізничний вокзал03:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина05:00

Ціна квитка на автобус:

  • Одеса – Щастя – 1000 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Одеса-Щастя по Україні зателефонуйте:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Регулярні рейси Одеса–Щастя!

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Одеса–Щастя по Україні, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Одеса–Щастя.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо бронювання квитків різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Одеса–Щастя без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси і ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Одеса–Щастя доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Карта маршрута Одеса–Щастя по Україні.

    Бронювання квитків Одеса-Щастя

    Маршрут:

    Дата відправлення:

    Кількість місць:

    Прізвище пасажира:

    Ваш телефон:

    Зворотний рейс: Щастя – Одеса »

    MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Одеса–Щастя по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

    Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

    • Зателефонуйте диспетчерському центру;
    • обговоріть деталі з менеджером компанії;
    • Забудьте про транспортні проблеми!

    Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

    Вас может заинтересовать...