Автобус Станиця Луганська–Дніпро i Дніпро–Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Автобус Станиця Луганська Дніпро
Станиця Луганська Дніпро i Дніпро Станиця Луганська – Розклад, квитки на автобуси. Ціна проїзду, час відправлення, прибуття і маршрут представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси доставлять пасажирів за маршрутом Станиця Луганська-Дніпро i Дніпро–Станиця Луганська.

Станиця Луганська-Дніпро – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:11:00 щодня, блок пост
11:00 щодня, блок пост
Прибуття:18:00, залiзн вокзал
20:00, автовокзал
Маршрут:Станиця Луганська - Щастя - Новоайдар - Сєвєродонецьк - Слов'янськ - Покровськ - Павлоград - Новомосковськ - Дніпро
Станиця Луганська - Щастя - Новоайдар - Сєвєродонецьк - Слов'янськ - Ізюм - Харків - Дніпро
Ціна квитка:700 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Детальний розклад автобусів Станиця Луганська-Дніпро:

Через Павлоград, без пересадок. Відправлення 11:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція11:00
Петропавлівкамагазин Лідер11:30
ЩастяПожежна частина12:00
Новоайдарнафтобаза12:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал13:30
Слов'янськБЗС, Славкурорт15:00
ДобропілляАвтовокзал15:30
ПокровськАвтовокзал16:00
ПавлоградАвтовокзал17:00
НовомосковськАвтовокзал17:30
Дніпрозалізничний вокзал18:00

Через Харків. Відправлення 11:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція11:00
Петропавлівкамагазин Лідер11:30
ЩастяПожежна частина12:00
Новоайдарнафтобаза12:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал13:30
ЛиманМагазин "Арбат"14:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт15:00
ІзюмАвтовокзал15:30
ЧугуївМагазин "Посад"16:30
ХарківТермінал Південної залізниці17:00
ДніпроАвтовокзал20:00

Автобусні рейси Станиця Луганська-Дніпро виконуються щодня

  • Відправлення автобусів зі Станиця Луганська в Дніпро о 11:00.
    Прибуття в Дніпро в 18:00 до залізничного вокзалу.
    Автобуси слідують через Станиця Луганська, Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Покровськ, Павлоград, Новомосковськ, Дніпро.
  • Відправлення автобусів зі Станиця Луганська в Дніпро о 11:00.
    Прибуття в Дніпро в 20:00 до залізничного вокзалу.
    Автобуси слідують через Станиця Луганська, Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Харків, Дніпро.

Рейси Станиця Луганська-Дніпро виконуються на 18-ми місцевих мікроавтобусах
Оплата квитків безпосередньо при посадці в автобус.

Квитки на автобус Станиця Луганська-Дніпро

Ціна квитка на автобус:

  • Станиця Луганська-Дніпро через Павлоград – 700 грн
  • Станиця Луганська-Дніпро через Харків – 700 грн

Щоб замовити квиток в автобус Станиця Луганська-Дніпро по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Дніпро-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:23:00 щодня, залiзн вовокзал (через Покровськ)
19:00 щодня, автовокзал (через Харків)
Прибуття:06:00 до блокпосту
Маршрут: Дніпропетровськ - Новомосковськ - Павлоград - Покровськ - Слов'янськ - Сєвєродонецьк - Новоайдар - Щастя - Станиця Луганська
Дніпропетровськ - Харків - Слов'янськ - Сєвєродонецьк - Новоайдар - Щастя - Станиця Луганська
Ціна квитка:700 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Детальний розклад автобусів Дніпро-Станиця Луганська:

Через Павлоград, без пересадок. Відправлення о 23:00

23:00Дніпрозалізничний вокзал
00:00НовомосковськАвтовокзал
01:00ПавлоградМагазин "Посад"
02:00ПокровськАвтовокзал
02:30ДобропілляБЗС, Славкурорт
03:00Слов'янськ"Слов'янськ Курорт"
04:00СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал
04:30Новоайдарнафтобаза
05:00ЩастяПожежна частина
05:30Петропавлівкамагазин Лідер
06:00Станиця ЛуганськаАвтостанція

Через Харків. Відправлення о 19:00

19:00ДніпроАвтовокзал
23:00Харків Термінал Південної залізниці
23:40Чугуїв Магазин "Посад"
01:00ІзюмАвтовокзал
01:40Слов'янськБЗС, Славкурорт
02:00ЛиманМагазин "Арбат"
03:30СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал
04:00Новоайдарнафтобаза
04:30ЩастяПожежна частина
05:00Петропавлівкамагазин Лідер
06:00Станиця ЛуганськаАвтостанція

Автобусні рейси Дніпро-Станиця Луганська виконуються щодня.
Відправлення автобусів з Дніпра в Станиця Луганська о 19:00, 23:00.

  • Відправлення з Дніпро від залізничного вокзалу в 23:00
    Прибуття в Станицю Луганську (до блоку посту) в 06:00
    Автобуси слідують через Новомосковськ, Павлоград, Покровськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.
  • Відправлення з Дніпро від автовокзалу в 19:00
    Прибуття в Станицю Луганську (до блоку посту) в 06:00
    Автобуси прямують через Харків, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.

Рейси з Дніпра в Станицю Луганську виконуються на 8-ми і 18-ти місцевих мікроавтобусах
Оплата квитків безпосередньо при посадці в автобус.

Квитки на автобус Дніпро-Станиця Луганська

Ціна квитка на автобус:

  • Дніпро-Станиця Луганська через Павлоград – 700 грн
  • Дніпро-Станиця Луганська через Харків – 700 грн

Щоб замовити квиток в автобус Дніпро-Станиця Луганська по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Маршрут автобуса Станиця Луганська-Дніпро по Україні.

Переваги нашої компанії:

Пунктуальність

Автобуси відправляються щодня строго за розкладом без затримок і запізнень.

Комфорт

М’які розкладні сидіння, сучасні системи опалення та кондиціонування. Це дозволить провести поїздку з максимальним комфортом.

Безпека

У складі нашого автопарку сучасні автобуси, якими керують професійні водії. Весь транспорт своєчасно проходить тех. огляд і обслуговування.

Зручність

Замовлення квитка можна зробити на сайті або по телефону. Забронювати квиток можна попередньо, а оплатити проїзд безпосередньо при посадці.

Економія

Ми завжди стежимо за конкурентами і пропонуємо кращі ціни на проїзд.

Досвідчені оператори

Оператори мають багаторічний досвід роботи в сфері обслуговування пасажирів. При бронюванні онлайн вам тут же передзвонять і ви зможете уточнити всі втрачені подробиці поїздки.

Регулярні рейси Станиця Луганська-Дніпро і Дніпро-Станиця Луганська!

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Станиця Луганська-Дніпро або Дніпро-Станиця Луганська, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Станиця Луганська-Дніпро і назад Виробляються щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків Різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Станиця Луганська-Дніпро – дуже зручний спосіб пересування між містами. Він дозволяє істотно заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси I ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Станиця Луганська-Дніпро доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Станиця Луганська-Дніпро. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!