Автобус Станиця Луганська-Харків, Харків-Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Комфортабельні, міжміські автобуси доставлять пасажирів за маршрутом Станиця Луганська-Харків і Харків-Станиця Луганська. Ціна проїзду 500 грн. Відправлення в обох напрямках щодня. Замовлення квитків онлайн і по телефону. Детальний розклад, час відправлення, час прибуття і маршрут представлені на цій сторінці.

Станиця Луганська-Харків – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:10:00 щодня
12:00 щодня
Прибуття:18:00-20:00, Південний залізничний вокзал
Маршрут:Станиця Луганська-Петрівка-Щастя-Сєвєродонецьк-Слов'янськ-Ізюм-Чугуїв - Харків
Станиця Луганська-Петрівка-Щастя-Сєвєродонецьк-Куп'янськ-Чугуїв - Харків
Ціна квитка:500 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Станиця Луганська-Харків виконуються щодня.
відправлення автобусів зі Станиця Луганська до Харкова:

  • Станиця Луганська-Харків – щодня о 10:00
    Відправлення від автостанції.
    Прибуття до Харкова о 16:00 до Південного залізничного вокзалу.
  • Станиця Луганська-Харків – щодня о 11:00
    Відправлення від автостанції.
    Прибуття в Харків о 17:00 до Південного залізничного вокзалу.

Автобуси прямують через щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Ізюм, Чугуїв, Харків.

Детальний розклад автобусів Станиця Луганська-Харків:

Отправление – 10:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція10:00
ПетропавлівкаМагазин Лідер10:30
ЩастяПожежна частина11:00
НовоайдарНафтобаза11:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал12:00
РубіжнеЗалізничний вокзал12:30
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"13:00
Куп'янськАвтовокзал14:00
ЧугуївМагазин "Посад"15:00
ХарківПівденний залізничний вокзал16:00

Відправлення – 11:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція11:00
Петропавлівкамагазин Лідер11:30
ЩастяПожежна частина12:00
НовоайдарНафтобаза12:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал13:00
РубіжнеЗалізничний вокзал13:30
Слов'янськБЗС, Славкурорт14:00
ІзюмАвтовокзал15:00
ЧугуївМагазин "Посад"16:30
ХарківПівденний залізничний вокзал17:00

Ціна квитка на автобус:

  • Станиця Луганська-Харків – 500 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Станиця Луганська-Харків-Харків по Україні зателефонуйте:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Харків-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:23:00 щодня, Південний залізничний вокзал
Прибуття:07: 00 щодня
на автовокзал
Маршрут: Харків-Чугуїв-Ізюм-Слов'янськ-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя-Петрівка - Станиця Луганська
Харків-Чугуїв-Куп'янськ-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя-Петрівка - Станиця Луганська
Ціна квитка:500 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Харків-Станиця Луганська виконуються щодня.

  • Відправлення автобусів Харків-Станиця Луганська – 22:30 , 23:00
  • Місце відправлення з Харкова- Південний залізничний вокзал
  • Час приїзду в Станиця Луганська – 06:00
  • Приїзд в Станиця Луганська до автостанції

Автобуси слідують через Харків, Чугуїв, Ізюм, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Щастя, Станиця Луганська.

Детальний розклад автобусів Харків-Станиця Луганська:

Відправлення о 22:30

ХарківПівденний залізничний вокзал22:30
ЧугуївМагазин "Посад"23:00
Куп'янськАвтовокзал01:00
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:00
Рубіжнезалізничний вокзал02:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:00
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Відправлення о 23:00

ХарківТермінал Південної залізниці23:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:40
ІзюмАвтовокзал01:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт01:40
ЛиманМагазин "Арбат"02:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Ціна квитка на автобус:

  • Харків-Станиця Луганська – 500 грн

Рейси з Харкова в Станиця Луганська виконуються на 18-ми місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Харків-Станиця Луганська по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Маршрут автобуса Станиця Луганська-Харків по Україні.

Регулярні рейси Станиця Луганська-Харків і Харків-Станиця Луганська.

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Станиця Луганська-Харків по Україні, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Станиця Луганська-Харків і Харків-Станиця Луганськавиробляються щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитківздійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо бронювання квитківрізними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Станиця Луганська-Харків без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейсиі ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. бронювання місць на автобусний рейс Станиця Луганська-Харків або Харків-Станиця Луганська доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Станиця Луганська-Харків по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

Iнші діючі автобусні рейси:

Вас может заинтересовать...