Автобус Станиця Луганська–Київ i Київ–Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Автобус Станиця Луганська-Київ
Станиця Луганська–Київ i Київ–Станиця Луганська – Розклад, квитки на автобус. Ціна проїзду, докладний розклад, час відправлення, прибуття і маршрут представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси доставлять пасажирів за маршрутом Станиця Луганська-Київ i Київ–Станиця Луганська.

Станиця Луганська-Київ – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:10:00 щодня
11:00 щодня
Прибуття:23:00 жд вокзал,
00: 00 жд вокзал
Маршрут:Станиця Луганська - Щастя-Сєвєродонецьк-Чугуїв-Харків-Полтава-Бориспіль - Київ
Ціна квитка:700-900 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Детальний розклад автобусів Станиця Луганська-Київ:

Відправлення - 10:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція10:00
Петропавлівкамагазин Лідер10:30
ЩастяПожежна частина11:00
Новоайдарнафтобаза11:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал12:00
Рубіжнезалізничний вокзал12:30
КреміннаСпорт комплекс»Динамо "13:00
Куп'янськАвтовокзал14:00
ЧугуївМагазин "Посад"15:00
ХарківТермінал Південної залізниці16:00
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"18:00
ХоролАвтостанція19:00
Лубнипост поліції19:30
Пирятиннавпроти автостанції20:00
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"22:00
КиївЦентральний автовокзал23:00

Відправлення – 11:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція11:00
Петропавлівкамагазин Лідер11:30
ЩастяПожежна частина12:00
Новоайдарнафтобаза12:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал13:00
Рубіжнезалізничний вокзал13:30
Слов'янськБЗС, Славкурорт14:00
ІзюмАвтовокзал15:00
Чугуїв Магазин "Посад"16:30
ХарківТермінал Південної залізниці17:00
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:00
ХоролАвтостанція21:00
Лубнипост поліції21:30
Пирятиннавпроти автостанції22:00
Бориспільзупинка "Макдоналдс"23:30
КиївЖД вокзал, АС "Яма"00:00

Автобусні рейси Станиця Луганська-Київ виконуються щодня.

  • Станиця Луганська-Київ: відправлення о 10:00
    Прибуття в Київ в 23:00 до Центрального автовокзалу.
  • Станиця Луганська-Київ: Відправлення об 11:00
    Прибуття до Києва о 00:00 до залізничного вокзалу.

Автобуси прямують через Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Чугуїв, Харків, Полтаву, Бориспіль, Київ.
Прибуття до Києва в 23:00 до Центрального автовокзалу і 00:00, до залізничного вокзалу.

Рейси зі Станиця Луганська до Києва виконуються на 18-50 місцевих автобусах.
У кожному автобусі 2 водія.
Всі пасажири застраховані на період поїздки.
Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.

Квитки на автобус Станиця Луганська Київ:

Відправлення о 10:00. Вартість проїзду:

  • Станиця Луганська – Харків 500 грн
  • Станиця Луганська – Полтава600 грн
  • Станиця Луганська – Хорол700 грн
  • Станиця Луганська – Лубни700 грн
  • Станиця Луганська – Пирятин700 грн
  • Станиця Луганська – Бориспіль700 грн
  • Станиця Луганська Київ700 грн

Відправлення о 11:00. Вартість проїзду:

  • Станиця Луганська – Харків500 грн
  • Станиця Луганська – Полтава750 грн
  • Станиця Луганська – Хорол800 грн
  • Станиця Луганська – Лубни800 грн
  • Станиця Луганська – Пирятин900 грн
  • Станиця Луганська – Бориспіль900 грн
  • Станиця Луганська Київ900 грн

Щоб замовити квиток в автобус Станиця Луганська-Київ по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Київ-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:15:00 щодня, залізничний вокзал АС "Яма"
15:30 щодня, Центральний автовокзал
Прибуття:06:00 на автостанцію
Маршрут:Київ - Бориспіль-Полтава-Харків-Чугуїв-Сєвєродонецьк-щастя - Станиця Луганська
Ціна квитка:700-900 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Детальний розклад автобусів Київ-Станиця Луганська:

Відправлення о 15:00 (без пересадок)

КиївЗалізничний вокзал, АС "Яма"15:00
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"16:00
Пирятиннавпроти автостанції18:00
Лубнипост поліції19:00
ХоролАвтостанція19:30
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:00
ХарківПівденний залізничний вокзал22:30
ЧугуївМагазин "Посад"23:30
Куп'янськАвтовокзал00:30
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:00
Рубіжнезалізничний вокзал02:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:00
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Відправлення о 15:30 (без пересадок)

КиївЦентральний автовокзал15:30
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"16:30
Пирятиннавпроти автостанції18:00
Лубнипост поліції19:00
ХоролАвтостанція19:30
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:30
ХарківТермінал Південної залізниці23:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:40
ІзюмАвтовокзал01:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт01:40
ЛиманМагазин»Арбат "02:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Автобусні рейси Київ Станиця Луганська виконуються щодня.

  • Відправлення автобусів Київ-Станиця Луганська від залізничного вокзалу щодня о 15:00, 16:00.
  • Відправлення автобусів Полтава-Станиця Луганська від магазину АТЛ щодня о 20:00.
  • Відправлення автобусів Харків-Станиця Луганська від залізничного вокзалу щодня в 23:00.
  • Час приїзду в Станицю Луганську- 06:00.

Автобуси прямують через: Бориспіль, Пирятин, Полтава, Харків, Чугуїв, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя, Станиця Луганська.

Рейси з Києва в Станиця Луганська виконуються на 18-50 місцевих автобусах.
У кожному автобусі 2 водія.
Всі пасажири застраховані на період поїздки.
Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.

Квитки на автобус Київ Станиця Луганська:

Відправлення о 15:00. Вартість проїзду:

  • Київ Станиця Луганська900 грн.
  • Бориспіль – Станиця Луганська – 900 грн.
  • Пирятин – Станиця Луганська – 800 грн.
  • Хорол – Станиця Луганська – 800 грн.
  • Лубни – Станиця Луганська – 800 грн.
  • Полтава – Станиця Луганська – 750 грн.
  • Харків – Станиця Луганська – 500 грн.

Відправлення о 15:30. Вартість проїзду:

  • Київ Станиця Луганська700 грн.
  • Бориспіль – Станиця Луганська – 700 грн.
  • Пирятин – Станиця Луганська – 700 грн.
  • Хорол – Станиця Луганська – 700 грн.
  • Лубни – Станиця Луганська – 700 грн.
  • Полтава – Станиця Луганська – 600 грн.
  • Харків – Станиця Луганська – 500 грн.

Щоб замовити квиток в автобус Київ-Станиця Луганська по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Маршрут автобуса Станиця Луганська-Київ по Україні.

Переваги нашої компанії:

Пунктуальність

Автобуси відправляються щодня строго за розкладом без затримок і запізнень.

Комфорт

М’які розкладні сидіння, сучасні системи опалення та кондиціонування. Це дозволить провести поїздку з максимальним комфортом.

Безпека

У складі нашого автопарку сучасні автобуси, якими керують професійні водії. Весь транспорт своєчасно проходить тех. огляд і обслуговування.

Зручність

Замовлення квитка можна зробити на сайті або по телефону. Забронювати квиток можна попередньо, а оплатити проїзд безпосередньо при посадці.

Економія

Ми завжди стежимо за конкурентами і пропонуємо кращі ціни на проїзд.

Досвідчені оператори

Оператори мають багаторічний досвід роботи в сфері обслуговування пасажирів. При бронюванні онлайн вам тут же передзвонять і ви зможете уточнити всі втрачені подробиці поїздки.

Регулярні рейси Станиця Луганська-Київ і Київ-Станиця Луганська.

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Станиця Луганська-Київ або Київ-Станиця Луганська , ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Станиця Луганська-Київ і назадвиробляються Щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків Станиця Луганська-Київ Здійснюється за телефоном у менеджера компанії. купити квитки можна безпосередньо перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків Різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Станиця Луганська-Київ без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

автобусні рейси і ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Станиця Луганська-Київ доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також Замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і Вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!