Автобус Станиця Луганська-Київ, Київ-Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Квитки на автобуси Станиця Луганська-Київ, Київ–Станиця Луганська. Комфортабельні автобуси доставлять пасажирів за маршрутом Станиця Луганська-Київ i Київ–Станиця Луганська. Ціна проїзду, докладний розклад, час відправлення, прибуття і маршрут представлені на цій сторінці.

Станиця Луганська-Київ – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:10:00 щодня
11:00 щодня
Прибуття:22:00 жд вокзал,
00: 00 жд вокзал
Маршрут:Станиця Луганська - Щастя-Сєвєродонецьк-Чугуїв-Харків-Полтава-Бориспіль - Київ
Ціна квитка:900 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Станиця Луганська-Київ виконуються щодня.

  • Станиця Луганська-Київ: відправлення о 10:00
    Прибуття в Київ в 22:00 до ЖД вокзалу.
  • Станиця Луганська-Київ: Відправлення об 11:00
    Прибуття до Києва о 00:00 до залізничного вокзалу.

Автобуси прямують через Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Чугуїв, Харків, Полтаву, Бориспіль, Київ.
Прибуття до Києва в 22:00 і 00:00, до Центрального залізничного вокзалу.

Рейси зі Станиця Луганська до Києва виконуються на 18-ми місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер
У кожному автобусі 2 водія.
Всі пасажири застраховані на період поїздки.

Детальний розклад автобусів Станиця Луганська-Київ:

Відправлення - 10:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція10:00
Петропавлівкамагазин Лідер10:30
ЩастяПожежна частина11:00
Новоайдарнафтобаза11:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал12:00
Рубіжнезалізничний вокзал12:30
КреміннаСпорт комплекс»Динамо "13:00
Куп'янськАвтовокзал14:00
ЧугуївМагазин "Посад"15:00
ХарківТермінал Південної залізниці16:00
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"18:00
ХоролАвтостанція19:00
Лубнипост поліції19:30
Пирятиннавпроти автостанції20:00
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"21:30
Київзалізничний вокзал Південний22:00

Відправлення – 11:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція11:00
Петропавлівкамагазин Лідер11:30
ЩастяПожежна частина12:00
Новоайдарнафтобаза12:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал13:00
Рубіжнезалізничний вокзал13:30
Слов'янськБЗС, Славкурорт14:00
ІзюмАвтовокзал15:00
Чугуїв Магазин "Посад"16:30
ХарківТермінал Південної залізниці17:00
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:00
ХоролАвтостанція21:00
Лубнипост поліції21:30
Пирятиннавпроти автостанції22:00
Бориспільзупинка "Макдоналдс"23:30
КиївЖД вокзал, АС "Яма"00:00

Ціна квитка на автобус (з пересадкою в Харкові):

  • Станиця Луганська – Харків 500 грн
  • Станиця Луганська – Полтава700 грн
  • Станиця Луганська – Хорол800 грн
  • Станиця Луганська – Лубни800 грн
  • Станиця Луганська – Пирятин800 грн
  • Станиця Луганська – Бориспіль900 грн
  • Станиця Луганська-Київ900 грн

Ціна квитка на автобус (прямий без пересадок):

  • Станиця Луганська – Харків 500 грн
  • Станиця Луганська – Полтава750 грн
  • Станиця Луганська – Хорол800 грн
  • Станиця Луганська – Лубни800 грн
  • Станиця Луганська – Пирятин900 грн
  • Станиця Луганська- Бориспіль900 грн
  • Станиця Луганська-Київ900 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Станиця Луганська-Київ по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Київ-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:15:00 щодня, залізничний вокзал Південний
16:00 щодня, залізничний вокзал АС "Яма"
Прибуття:06:00 на автостанцію
Маршрут:Київ - Бориспіль-Полтава-Харків-Чугуїв-Сєвєродонецьк-щастя - Станиця Луганська
Ціна квитка:900 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195
  • Відправлення автобусів Київ-Станиця Луганська від залізничного вокзалу щодня о 15:00, 16:00.
  • Відправлення автобусів Полтава-Станиця Луганська від магазину АТЛ щодня о 20:00.
  • Відправлення автобусів Харків-Станиця Луганська від залізничного вокзалу щодня в 23:00.
  • Час приїзду в Станицю Луганську- 06:00.

Автобуси прямують через: Бориспіль, Пирятин, Полтава, Харків, Чугуїв, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя, Станиця Луганська.

Рейси з Києва в Станиця Луганська виконуються на 18-ми місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер
У кожному автобусі 2 водія.
Всі пасажири застраховані на період поїздки.

Детальний розклад автобусів Київ-Станиця Луганська:

Відправлення о 15:00 (без пересадок)

КиївЗалізничний вокзал Південний15:00
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"16:00
Пирятиннавпроти автостанції18:00
Лубнипост поліції19:00
ХоролАвтостанція19:30
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:00
ХарківПівденний залізничний вокзал22:30
ЧугуївМагазин "Посад"23:30
Куп'янськАвтовокзал00:30
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:00
Рубіжнезалізничний вокзал02:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:00
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Відправлення о 16:00 (пересадка в Харкові)

КиївЖД вокзал, АС "Яма"16:00
БориспільАеропорт, зупинка "Макдоналдс"16:30
Пирятиннавпроти автостанції18:00
Лубнипост поліції19:00
ХоролАвтостанція19:30
Полтавамагазин АТЛ, зупинка "Макдоналдс"20:30
ХарківТермінал Південної залізниці23:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:40
ІзюмАвтовокзал01:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт01:40
ЛиманМагазин»Арбат "02:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Ціна квитка на автобус (без пересадок):

  • Київ – Станиця Луганська900 грн.
  • Бориспіль – Станиця Луганська – 900 грн.
  • Пирятин – Станиця Луганська – 900 грн.
  • Хорол – Станиця Луганська – 800 грн.
  • Лубни – Станиця Луганська – 800 грн.
  • Полтава – Станиця Луганська – 750 грн.
  • Харків – Станиця Луганська – 500 грн.

Ціна квитка на автобус (з пересадкою в Харкові):

  • Київ – Станиця Луганська900 грн.
  • Бориспіль – Станиця Луганська- 900 грн.
  • Пирятин – Станиця Луганська- 800 грн.
  • Хорол – Станиця Луганська- 800 грн.
  • Лубни – Станиця Луганська- 800 грн.
  • Полтава – Станиця Луганська – 700 грн.
  • Харків – Станиця Луганська- 500 грн.

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Київ-Станиця Луганська по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Маршрут автобуса Станиця Луганська-Київ по Україні.

Регулярні рейси Станиця Луганська-Київ і Київ-Станиця Луганська.

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Станиця Луганська-Київ або Київ-Станиця Луганська , ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Станиця Луганська-Київ і назадвиробляються Щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків Станиця Луганська-Київ Здійснюється за телефоном у менеджера компанії. купити квитки можна безпосередньо перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків Різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Станиця Луганська-Київ без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

автобусні рейси і ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Станиця Луганська-Київ доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також Замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Станиця Луганська-Київ по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і Вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

Iнші діючі автобусні рейси: