Автобус Станиця Луганська–Миколаїв i Миколаїв–Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Автобус Станиця Луганська-Миколаїв
Автобус Станиця Луганська–Миколаїв i Миколаїв–Станиця Луганська — Розклад, квитки. Ціна проїзду, докладний розклад, час відправлення, прибуття і маршрут представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси швидко доставлять вас до пункту призначення.

Станиця Луганська-Миколаїв – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:10:00 щодня, блок пост
Прибуття:04:00, автовокзал
Маршрут:Станиця Луганська–Щастя–Новоайдар–Сєвєродонецьк–Слов'янськ–Ізюм–Чугуїв–Харків–Дніпро–Миколаїв
Ціна квитка:950 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

Автобусні рейси Станиця Луганська-Миколаїв виконуються щодня.
Відправлення зі Станиці Луганської від блокпоста о 10:00
Автобуси слідують через Станиця Луганська, Петрівка, Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв.
Прибуття в Миколаїв – 04:00

Рейси Станиця Луганська-Миколаїв виконуються на 18-ми місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер

Детальний розклад автобусів:

Станиця ЛуганськаАвтостанція10:00
Петропавлівкамагазин Лідер10:30
ЩастяПожежна частина11:00
Новоайдарнафтобаза11:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал12:30
Рубіжнезалізничний вокзал13:00
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"13:30
ЛиманМагазин "Арбат"14:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт15:00
ІзюмАвтовокзал15:30
ЧугуївМагазин "Посад"16:00
ХарківТермінал Південної залізниці17:00
ДніпроАвтовокзал20:00
Кривий РігАвтовокзал23:00
МиколаївАвтовокзал04:00

Квитки на автобус Станиця Луганська-Миколаїв

Ціна квитка на автобус:

  • Станиця Луганська – Миколаїв – 950 грн

Придбання квитків на автобус Станиця Луганська-Миколаїв безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Станиця Луганська-Миколаїв по Україні варто зателефонувати:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Миколаїв-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:13:30 щодня, автовокзал
Прибуття:06:00 до блокпосту
Маршрут:Миколаїв–Кривий Ріг–Дніпро–Харків–Сєвєродонецьк–Новоайдар–Щастя–Станиця Луганська
Ціна квитка:950 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Час відправлення автобусів:

Автобусні рейси Миколаїв-Станиця Луганська виконуються щодня.
Відправлення автобусів з Миколаїва в Станицю Луганську о 13:30 від автовокзалу.
Автобуси слідують через Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Петрівка, Щастя.
Прибуття в Станицю Луганську – 06:00

Рейси з Миколаїва до Станиці Луганської виконуються на 18-місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер.

Детальний розклад автобусів:

МиколаївАвтовокзал13:30
Кривий РігАвтовокзал17:00
ДніпроАвтовокзал19:00
ХарківПівденний залізничний вокзал22:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:00
Куп'янськАвтовокзал01:00
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:30
Рубіжнезалізничний вокзал03:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Квитки на автобус Миколаїв-Станиця Луганська

Ціна квитка:

  • Миколаїв – Станиця Луганська – 950 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Миколаїв-Станиця Луганська по Україні зателефонуйте:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Маршрут автобуса Станиця Луганська-Миколаїв по Україні.

Переваги нашої компанії:

Пунктуальність

Автобуси відправляються щодня строго за розкладом без затримок і запізнень.

Комфорт

М’які розкладні сидіння, сучасні системи опалення та кондиціонування. Це дозволить провести поїздку з максимальним комфортом.

Безпека

У складі нашого автопарку сучасні автобуси, якими керують професійні водії. Весь транспорт своєчасно проходить тех. огляд і обслуговування.

Зручність

Замовлення квитка можна зробити на сайті або по телефону. Забронювати квиток можна попередньо, а оплатити проїзд безпосередньо при посадці.

Економія

Ми завжди стежимо за конкурентами і пропонуємо кращі ціни на проїзд.

Досвідчені оператори

Оператори мають багаторічний досвід роботи в сфері обслуговування пасажирів. При бронюванні онлайн вам тут же передзвонять і ви зможете уточнити всі втрачені подробиці поїздки.

Регулярні рейси Станиця Луганська-Миколаїв!

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Станиця Луганська-Миколаїв по Україні, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Станиця Луганська-Миколаїв.

Компанія Minibus.in.ua здійснює пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків Здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Станиця Луганська-Миколаїв без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси i ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Станиця Луганська-Миколаїв доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також Замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Станиця Луганська-Миколаїв по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і Вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!