Автобус Станиця Луганська-Одеса, Одеса-Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Комфортабельні, міжміські автобуси доставлять пасажирів за маршрутом Станиця Луганська-Одеса і Одеса-Станиця Луганська. Ціна проїзду 1100 грн. Відправлення в обох напрямках щодня. Замовлення квитків онлайн і по телефону. Детальний розклад, час відправлення, час прибуття і маршрут представлені на цій сторінці.

Станиця Луганська-Одеса – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:10:00 щодня, блок пост
Прибуття:07:00, автовокзал
Маршрут:Станиця Луганська - Щастя-Новоайдар-Сєвєродонецьк-Слов'янськ-Ізюм-Чугуїв-Харків-Дніпро-Миколаїв - Одеса
Ціна квитка:1100 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Станиця Луганська-Одеса виконуються щодня.
Автобуси слідують через Станиця Луганська, Петрівка, Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса.

  • Відправлення зі Станиці Луганської від блокпоста о 11:00 щодня.
  • Станиця Луганська- Кривий Ріг. Прибуття – 22:00.
  • Станиця Луганська- Миколаїв. Прибуття – 05:00.
  • Станиця Луганська- Одеса. Прибуття – 07:00.

Детальний розклад автобусів Станиця Луганська-Одеса:

Станиця ЛуганськаАвтостанція10:00
Петропавлівкамагазин Лідер10:30
ЩастяПожежна частина11:00
Новоайдарнафтобаза11:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал12:30
Рубіжнезалізничний вокзал13:00
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"13:30
ЛиманМагазин "Арбат"14:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт15:00
ІзюмАвтовокзал15:30
ЧугуївМагазин "Посад"16:00
ХарківТермінал Південної залізниці17:00
ДніпроАвтовокзал20:00
Кривий РігАвтовокзал23:00
МиколаївАвтовокзал05:00
Одесазалізничний вокзал, автовокзал07:00

Рейси Станиця Луганська-Одеса виконуються на 18-ми місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер

Ціна квитка на автобус:

  • Станиця Луганська – Харків500 грн.
  • Станиця Луганська – Дніпро700 грн
  • Станиця Луганська – Кривий Ріг850 грн
  • Станиця Луганська – Миколаїв1100 грн
  • Станиця Луганська – Одеса1100 грн

Придбання квитків на автобус Станиця Луганська-Одеса безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Станиця Луганська-Одеса по Україні варто зателефонувати:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Одеса-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:12:00 щодня, Автовокзал
Прибуття:06:00 до блокпосту
Маршрут: Одеса - Миколаїв-Кривий Ріг-Дніпро-Харків-Сєвєродонецьк-Новоайдар-Щастя - Станиця Луганська
Ціна квитка:1100 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Одеса-Станиця Луганська виконуються щодня.
Відправлення автобусів з Одеси в Станицю Луганську о 12:00 від Центрального автовокзалу.
Автобуси слідують через Одеса, Миколаїв, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Петрівка, Щастя, Станиця Луганська.

  • Одеса-Станиця Луганська. Відправлення – 12:00 щодня
  • Миколаїв – Станиця Луганська. Відправлення – 14:00
  • Кривий Ріг – Станиця Луганська. Відправлення – 17:00
  • Прибуття в Станицю Луганську – 06:00.

Детальний розклад автобусів Одеса-Станиця Луганська:

ОдесаЦентральний автовокзал12:00
МиколаївАвтовокзал14:00
Кривий РігАвтовокзал17:00
ДніпроАвтовокзал19:00
ХарківПівденний залізничний вокзал22:00
ЧугуївМагазин "Посад"23:00
Куп'янськАвтовокзал01:00
КреміннаСпорт комплекс "Динамо"02:30
Рубіжнезалізничний вокзал03:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал03:30
Новоайдарнафтобаза04:00
ЩастяПожежна частина04:30
Петропавлівкамагазин Лідер05:00
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Рейси з Одеси до Станиці Луганської виконуються на 18-місцевих мікроавтобусах Мерседес Спринтер

Ціна квитка на автобус:

  • Одеса – Станиця Луганська – 1100 грн
  • Миколаїв – Станиця Луганська – 1100 грн
  • Кривий Ріг – Станиця Луганська – 850 грн
  • Дніпро – Станиця Луганська – 700 грн
  • Харків – Станиця Луганська – 500 грн

Придбання квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Одеса-Станиця Луганська по Україні зателефонуйте:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Маршрут автобуса Станиця Луганська-Одеса по Україні.

Регулярні рейси Станиця Луганська-Одеса та Одеса-Станиця Луганська!

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом: Станиця Луганська-Одеса по Україні, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Станиця Луганська-Одеса та Одеса-Станиця Луганська.

Компанія Minibus.in.ua здійснює пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків Здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Станиця Луганська-Одеса без пересадок, що дуже зручно і дозволяє заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси i ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Станиця Луганська-Одеса доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також Замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Станиця Луганська-Одеса та Одеса-Станиця Луганська по Україні. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і Вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!

Iнші діючі автобусні рейси:

Вас может заинтересовать...