Автобус Станиця Луганська–Запоріжжя i Запоріжжя–Станиця Луганська (розклад, квитки, ціна)

Автобус Станиця Луганська Запоріжжя
Автобус Станиця Луганська Запоріжжя i Запоріжжя Станиця Луганська – Розклад, квитки. Ціна проїзду, час відправлення, прибуття і маршрут представлені на цій сторінці. Комфортабельні автобуси швидко доставлять вас до пункту призначення.

Станиця Луганська-Запоріжжя – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:10:00 щодня, блок пост
11:00 щодня, блок пост
Прибуття:20:00, автовокзал
21:00, автовокзал
Маршрут:Станиця Луганська - Щастя - Новоайдар - Сєвєродонецьк - Слов'янськ - Покровськ - Павлоград - Новомосковськ - Дніпро - Запоріжжя
Ціна квитка:800 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Станиця Луганська-Запоріжжя виконуються щодня

Час відправлення автобусів:

  • Відправлення автобусів зі Станиця Луганська в Запоріжжя о 10:00.
    Прибуття в Запоріжжя в 20:00 до залізничного вокзалу.
    Автобуси слідують через Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Харків, Дніпро.
  • Відправлення автобусів зі Станиця Луганська в Запоріжжя о 11:00.
    Прибуття в Запоріжжя в 21:00 до залізничного вокзалу.
    Автобуси слідують через Щастя, Новоайдар, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Покровськ, Павлоград, Новомосковськ, Дніпро.

Рейси Станиця Луганська-Запоріжжя виконуються на 18-ми місцевих мікроавтобусах

Детальний розклад автобусів Станиця Луганська-Запоріжжя:

Через Павлоград, без пересадок. Відправлення 10:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція10:00
Петропавлівкамагазин Лідер10:30
ЩастяПожежна частина11:00
Новоайдарнафтобаза11:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал12:00
Слов'янськБЗС, Славкурорт14:00
ДобропілляАвтовокзал14:30
ПокровськАвтовокзал15:00
ПавлоградАвтовокзал16:00
НовомосковськАвтовокзал17:00
Дніпрозалізничний вокзал18:00
ЗапоріжжяАвтовокзал20:00

Через Павлоград, без пересадок. Відправлення 11:00

Станиця ЛуганськаАвтостанція11:00
Петропавлівкамагазин Лідер11:30
ЩастяПожежна частина12:00
Новоайдарнафтобаза12:30
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал13:30
Слов'янськБЗС, Славкурорт15:00
ДобропілляАвтовокзал15:30
ПокровськАвтовокзал16:00
ПавлоградАвтовокзал17:00
НовомосковськАвтовокзал18:00
Дніпрозалізничний вокзал19:00
ЗапоріжжяАвтовокзал21:00

Квитки на автобус Станиця Луганська-Запоріжжя

Ціна квитка на автобус:

  • Станиця Луганська-Запоріжжя через Павлоград – 800 грн

Оплата квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Станиця Луганська-Запоріжжя по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Запоріжжя-Станиця Луганська – розклад автобусів, ціна квитка:

Відправлення:22:00 щодня, автовокзал (через Покровськ)
Прибуття:06:00 до блокпосту
Маршрут: Запоріжжя - Дніпро - Новомосковськ - Павлоград - Покровськ - Слов'янськ - Сєвєродонецьк - Новоайдар - Щастя - Станиця Луганська
Ціна квитка:800 грн
Замовлення квитків по телефону:+38 (099) 0-300-195

Автобусні рейси Запоріжжя-Станиця Луганська виконуються щодня.

Час відправлення автобусів:

Відправлення автобусів з Запоріжжя в Станиця Луганська о 22:00.
Прибуття в Станицю Луганську (до блоку посту) в 06:00
Автобуси слідують через Дніпро, Новомосковськ, Павлоград, Покровськ, Сєвєродонецьк, Новоайдар, Щастя.

Рейси з Запоріжжя в Станицю Луганську виконуються на 8-ми і 18-ти місцевих мікроавтобусах

Детальний розклад автобусів Запоріжжя-Станиця Луганська:

Через Павлоград, без пересадок. Відправлення о 22:00

ЗапоріжжяАвтовокзал22:00
Дніпрозалізничний вокзал23:00
НовомосковськАвтовокзал00:00
ПавлоградАвтовокзал01:00
ПокровськАвтовокзал02:00
ДобропілляБЗС, Славкурорт02:30
Слов'янськ"Слов'янськ Курорт"03:00
СєвєродонецькАЗС Паралель, Автовокзал04:00
Новоайдарнафтобаза04:30
ЩастяПожежна частина05:00
Петропавлівкамагазин Лідер05:30
Станиця ЛуганськаАвтостанція06:00

Квитки на автобус Запоріжжя-Станиця Луганська

Ціна квитка на автобус:

  • Запоріжжя-Станиця Луганська через Павлоград – 800 грн

Оплата квитків безпосередньо при посадці в автобус.


Щоб замовити квиток в автобус Запоріжжя-Станиця Луганська по Україні варто зателефонувати:

або скористайтеся формою онлайн бронювання квитків:

I наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.


Маршрут автобуса Станиця Луганська-Запоріжжя по Україні.

Переваги нашої компанії:

Пунктуальність

Автобуси відправляються щодня строго за розкладом без затримок і запізнень.

Комфорт

М’які розкладні сидіння, сучасні системи опалення та кондиціонування. Це дозволить провести поїздку з максимальним комфортом.

Безпека

У складі нашого автопарку сучасні автобуси, якими керують професійні водії. Весь транспорт своєчасно проходить тех. огляд і обслуговування.

Зручність

Замовлення квитка можна зробити на сайті або по телефону. Забронювати квиток можна попередньо, а оплатити проїзд безпосередньо при посадці.

Економія

Ми завжди стежимо за конкурентами і пропонуємо кращі ціни на проїзд.

Досвідчені оператори

Оператори мають багаторічний досвід роботи в сфері обслуговування пасажирів. При бронюванні онлайн вам тут же передзвонять і ви зможете уточнити всі втрачені подробиці поїздки.

Регулярні рейси Станиця Луганська-Запоріжжя!

Якщо вам потрібно швидко і за розумною ціною дістатися за маршрутом Станиця Луганська-Запоріжжя, ми пропонуємо послуги власної транспортної компанії.

Пасажирські перевезення Станиця Луганська-Запоріжжя і назад Виробляються щодня.

Компанія Minibus.in.ua здійснює Пасажирські перевезення по Україні власним автотранспортом: автобуси Мерседес Віто, Мерседес Спринтер та інші. Ми маємо власний автопарк, тому пропонуємо кожному пасажиру комфортні перевезення в автобусах, обладнаних всім необхідним для далеких відстаней.

Замовлення квитків здійснюється по телефону у менеджера компанії або ж безпосередньо можна купити квитки перед відправленням автобуса. Ми дбаємо про зручність використання наших Послуг для кожного пасажира, тому пропонуємо Бронювання квитків Різними способами:

  • Завчасно по телефону у менеджера компанії
  • За кілька годин до відправлення автобуса по телефону у менеджера компанії
  • Безпосередньо перед відправленням автобуса

Автобус Станиця Луганська-Запоріжжя – дуже зручний спосіб пересування між містами. Він дозволяє істотно заощадити власний час.

Вам більше не потрібно вистоює довгі черги біля кас, а також не потрібно шукати квитки за божевільними цінами у посередників.

Замовляючи квитки безпосередньо в компанії Minibus.in.ua ви платите виключно за послугу пасажирських перевезень, і ні копійкою більше.

Автобусні рейси I ціни на них доступні Вам на сайті, щоб ви могли заздалегідь спланувати свою поїздку. Бронювання місць на автобусний рейс Станиця Луганська-Запоріжжя доступно в будь-який зручний для Вас час. Більше інформації дізнавайтеся у менеджерів по телефону.

Доступний також замовлення мікроавтобуса в оренду на регулярній основі або одноразово. Замовити мікроавтобус на потрібну кількість пасажирів можете на сайті.

Бронювання місць на автобуси можливо навіть за кілька годин до виїзду. Таким чином ви завжди залишаєтеся у вигідному становищі з компанією міні Бус. Ви будете почувати себе спокійно і впевнено.

MiniBus.in.ua представляє вам автобусні рейси Станиця Луганська-Запоріжжя. Ми сподіваємося, що інформація про розклад, ціни і вартості квитків на автобуси, допоможуть вам краще спланувати свій бюджет і насолодитися своєю діловою поїздкою або відпусткою. Якщо ви не маєте можливості особисто купити квитки на автовокзалі, замовте квитки на автобус в компанії MiniBus.in.ua.

Замовити послуги в нашій компанії дуже просто:

  • Зателефонуйте диспетчерському центру;
  • Обговоріть деталі з менеджером компанії;
  • Забудьте про транспортні проблеми!

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!