Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 19 місць

замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 19 місць

Салон мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 19 місць має спеціальну тепло–шумо ізоляцію, автономну систему опалення та кондиціонування салону та інші необхідні опції.

Обладнання:

  • Кількість місць: 19 пасажирських місць, з можливістю зняття сидінь для корекції простору в салоні;
  • сидіння класу Люкс,
  • сидіння регульовані по вертикалі і горизонталі;
  • ремені безпеки для кожного пасажира;
  • Оббивка салону замінник шкіри;
  • Клімат-контроль всього пасажирського салону,
  • великий багажний відсік;
  • Полки для ручної поклажі;
  • CD/TV/DVD;
  • електро-двері.

Оренда мікроавтобусiв 8-19 пасажирських місць. Ціна.

Вартість по Україні10.0 грн / км.
Міжнародні перевезення, за км10.0 грн / км.
Погодинна оплата300-350 грн / год
Мінімальне погодинне замовлення3 години

Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 19 місць – одна з найнеобхідніших послуг для перевезення невеликої кількості пасажирів. Часто мікроавтобус на замовлення здійснюють для проведення екскурсій, поїздок на море, зустрічі гостей з аеропорту або поїздок на відпочинок за місто. У нашому автопарку є мікроавтобуси з різним рівнем комфортності, які оснащені моніторами, зручними сидіннями і хорошою аудіосистемою.

Для того щоб поїздка була більш захоплюючою і комфортною наші мікроавтобуси оснащені кондиціонерами, полицями для ручної поклажі, Wi-Fi.

На нашому сайті ви можете знайти більшість мікроавтобусів, які можна замовити/взяти в оренду з водієм. Мікроавтобуси з водіями замовляють для оглядових екскурсій по Україні, поїздок по містах України, в Росію або Європу

Замовлення/оренда мікроавтобуса мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 19 місць з водієм допомагає вирішити багато питань пов’язані з переміщенням людей. Ми здійснюємо якісні послуги на ринку пасажирських перевезень і дорожимо своєю репутацією.

Оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 19 місць ідеально підходить для міжміських і міжнародних групових поїздок або бізнес турів, ділових поїздок, для сімейного відпочинку або поїздок на не великою компанією.

Мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter 19 місць ідеально підходить для міжміських та інших групових поїздок, бізнес турів, для обслуговування весільних і всіляких урочистих заходів, корпоративних поїздок по Луганську або в будь-яку точку України.

Насолоджуйтесь комфортом наших мікроавтобусів.

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!


Щоб замовити оренду мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 19 місць варто зателефонувати:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.