Замовлення/оренда мікроавтобуса Мерседес Спринтер 18 місць

замовлення/оренда мікроавтобуса Мерседес Спринтер 18 місць


Салон мікроавтобуса Мерседес Спринтер 18 місць має спеціальну тепло–шумо ізоляцію, автономну систему опалення та кондиціонування салону та інші необхідні опції.

Обладнання:

  • Кількість місць: 18+1,
  • сидіння класу Люкс,
  • розкладні сидіння,
  • багажний відсік,
  • TV,
  • CD/DVD,
  • Wi-Fi.

Оренда мікроавтобусiв 8-19 пасажирських місць. Ціна.

Вартість по Україні10.0 грн / км.
Міжнародні перевезення, за км10.0 грн / км.
Погодинна оплата300-350 грн / год
Мінімальне погодинне замовлення3 години

Замовлення/оренда мікроавтобуса Мерседес Спринтер 18 місць в Харкові, Києві, Луганську – одна з найнеобхідніших послуг для перевезення невеликої кількості пасажирів. Часто мікроавтобус на замовлення здійснюють для проведення екскурсій, поїздок на море, зустрічі гостей з аеропорту або поїздок на відпочинок за місто. У нашому автопарку є мікроавтобуси з різним рівнем комфортності, які оснащені моніторами, зручними сидіннями і хорошою аудіосистемою.

Для того щоб поїздка була більш захоплюючою і комфортною наші мікроавтобуси оснащені кондиціонерами, полицями для ручної поклажі, Wi-Fi.

На нашому сайті ви можете знайти більшість мікроавтобусів, які можна замовити/взяти в оренду з водієм. Мікроавтобуси з водіями замовляють для оглядових екскурсій по Україні, поїздок по містах України, в Росію або Європу

Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 8 + 1 Місць в Харкові, Києві, Луганську з водієм допомагає вирішити багато питань пов’язані з переміщенням людей. Ми здійснюємо якісні послуги на ринку пасажирських перевезень і дорожимо своєю репутацією.

Оренда мікроавтобуса Мерседес Спринтер 18 місць ідеально підходить для міжміських і міжнародних групових поїздок або бізнес турів, ділових поїздок, для сімейного відпочинку або поїздок на не великою компанією.
Цей мікроавтобус є одночасно зручним і компактним. Це дозволить вам насолодитися поїздкою в дружній атмосфері.

Мікроавтобус Мерседес Спринтер 18 місць ідеально підходить для міжміських поїздок невеликих груп 9-18 осіб, туристичних поїздок та екскурсій. У мікроавтобусі Mercedes-Benz Sprinter 18 місць поїздка будь-якого характеру стане одночасно швидкою і комфортною.

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!


Щоб замовити оренду мікроавтобуса Мерседес Спринтер 18 місць варто зателефонувати:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.