Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 8+1 місць

Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 8+1 місць

Салон мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 8+1 Місць має спеціальну тепло–шумо ізоляцію, автономну систему опалення та кондиціонування салону та інші необхідні опції.

Обладнання:

  • Кількість місць: 8+1,
  • сидіння класу Люкс,
  • сидіння, що складаються,
  • Кондиціонер,
  • Величезний багажний відсік,
  • Полки для ручної поклажі,
  • TV 21″,
  • CD/DVD,
  • Wi-Fi.

Оренда мікроавтобусiв 8-19 пасажирських місць. Ціна.

Вартість по Україні10.0 грн / км.
Міжнародні перевезення, за км10.0 грн / км.
Погодинна оплата300-350 грн / год
Мінімальне погодинне замовлення3 години

Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 8+1 Місць – одна з найнеобхідніших послуг для перевезення невеликої кількості пасажирів. Часто мікроавтобус на замовлення здійснюють для проведення екскурсій, поїздок на море, зустрічі гостей з аеропорту або поїздок на відпочинок за місто. У нашому автопарку є мікроавтобуси з різним рівнем комфортності, які оснащені моніторами, зручними сидіннями і хорошою аудіосистемою.

Для того щоб поїздка була більш захоплюючою і комфортною наші мікроавтобуси оснащені кондиціонерами, полицями для ручної поклажі, Wi-Fi.

На нашому сайті ви можете знайти більшість мікроавтобусів, які можна замовити/взяти в оренду з водієм. мікроавтобуси з водіями замовляють для оглядових екскурсій по Україні, поїздок по містах України, в Росію або Європу

Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 8+1 місць з водієм допомагає вирішити багато питань пов’язані з переміщенням людей. Ми здійснюємо якісні послуги на ринку пасажирських перевезень і дорожимо своєю репутацією.

Оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 8+1 Місць ідеально підходить для міжміських і міжнародних групових поїздок або бізнес турів, ділових поїздок, для сімейного відпочинку або поїздок на не великою компанією.

Автобуси Мерседес Спринтер відмінно підходять для далеких переїздів по Україні, по Росії або Європі, так-як оснащені великими панорамними вікнами, телевізорами, відкидними сидіннями, відділеннями для багажу і багатьма іншими опціями.

Замовити Мерседес Спринтер або взяти в оренду з водієм автобус такого класу можна, зателефонувавши нам за телефонами, вказаними на сайті.

Насолоджуйтесь комфортом наших мікроавтобусів.

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!


Щоб замовити оренду мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter 8+1 Місць варто зателефонувати:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.