Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Vito

замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Vito

Салон мікроавтобуса Mercedes-Benz Vito має спеціальну тепло-шумо ізоляцію, автономну систему опалення та кондиціонування салону та інші необхідні опції.

Обладнання:

  • Кількість місць: 8+1;
  • сидіння класу Люкс;
  • сидіння, що складаються;
  • Клімат-контроль;
  • багажний відсік;
  • CD/MP3/TV/DVD;
  • Wi-Fi;
  • тоноване скло.

Оренда мікроавтобусiв 8-19 пасажирських місць. Ціна.

Вартість по Україні10.0 грн / км.
Міжнародні перевезення, за км10.0 грн / км.
Погодинна оплата300-350 грн / год
Мінімальне погодинне замовлення3 години

Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Vito-одна з найнеобхідніших послуг для перевезення невеликої кількості пасажирів. Часто мікроавтобус на замовлення здійснюють для проведення екскурсій, поїздок на море, зустрічі гостей з аеропорту або поїздок на відпочинок за місто. У нашому автопарку є мікроавтобуси з різним рівнем комфортності, які оснащені моніторами, зручними сидіннями і хорошою аудіосистемою.

Для того щоб поїздка була більш захоплюючою і комфортною наші мікроавтобуси оснащені кондиціонерами, полицями для ручної поклажі, Wi-Fi.

На нашому сайті ви можете знайти більшість мікроавтобусів, які можна замовити/взяти в оренду з водієм. Мікроавтобуси з водіями замовляють для оглядових екскурсій по Україні, поїздок по містах України, в Росію або Європу

Замовлення/оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Vito з водієм допомагає вирішити багато питань пов’язані з переміщенням людей. Ми здійснюємо якісні послуги на ринку пасажирських перевезень і дорожимо своєю репутацією.

Оренда мікроавтобуса Mercedes-Benz Vito ідеально підходить для міжміських і міжнародних групових поїздок або бізнес турів, ділових поїздок, для сімейного відпочинку або поїздок на не великою компанією.

Мікроавтобус Mercedes Vito ( Мерседес Віто)-це найбільш комфортний транспорт для перевезень невеликих груп пасажирів (до 9-ти чоловік разом з водієм).

Мікроавтобус Mercedes-Benz Vito 8 місць ідеально підходить для міжміських і міжнародних поїздок, екскурсій, туристичних поїздок невеликих груп до 8 осіб. Трансфери в або з аеропорту, ділові поїздки по Україні або за кордон. Поїздки для відпочинку на Азовське і Чорне море. Все це по плечу мікроавтобусу Mercedes-Benz Vito. Мікроавтобус є одночасно зручним, мобільним і компактним. Це дозволяє вам насолоджуватися поїздкою на будь-яку відстань.

Насолоджуйтесь комфортом наших мікроавтобусів.

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!


Щоб замовити оренду мікроавтобуса Mercedes-Benz Vito варто зателефонувати:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.