Замовлення/оренда мікроавтобуса Volkswagen LT 35 18 місць

замовлення/оренда мікроавтобуса Volkswagen LT 35 18 місць

Салон мікроавтобуса Volkswagen LT 35 18 місць має спеціальну тепло–шумо ізоляцію, автономну систему опалення та кондиціонування салону та інші необхідні опції.

Обладнання:

  • Кількість місць: 18+1,
  • сидіння класу Люкс,
  • сидіння, що складаються,
  • Полки для ручної поклажі,
  • TV 24″,
  • CD/DVD,
  • Wi-Fi,

Оренда мікроавтобусiв 8-19 пасажирських місць. Ціна.

Вартість по Україні10.0 грн / км.
Міжнародні перевезення, за км10.0 грн / км.
Погодинна оплата300-350 грн / год
Мінімальне погодинне замовлення3 години

Замовлення/оренда мікроавтобуса Volkswagen LT 35 18 місць в Харкові, Києві, Луганську – одна з найнеобхідніших послуг для перевезення невеликої кількості пасажирів. Часто мікроавтобус на замовлення здійснюють для проведення екскурсій, поїздок на море, зустрічі гостей з аеропорту або поїздок на відпочинок за місто. У нашому автопарку є мікроавтобуси з різним рівнем комфортності, які оснащені моніторами, зручними сидіннями і хорошою аудіосистемою.

Для того щоб поїздка була більш захоплюючою і комфортною наші мікроавтобуси оснащені кондиціонерами, полицями для ручної поклажі, Wi-Fi.

На нашому сайті ви можете знайти більшість мікроавтобусів, які можна замовити/взяти в оренду з водієм. Мікроавтобуси з водіями замовляють для оглядових екскурсій по Україні, поїздок по містах України, в Росію або Європу.

Замовлення/оренда мікроавтобуса мікроавтобуса Volkswagen LT 35 18 місць в Харкові, Києві, Луганську з водієм допомагає вирішити багато питань пов’язані з переміщенням людей. Ми здійснюємо якісні послуги на ринку пасажирських перевезень і дорожимо своєю репутацією.
Замовлення/оренда мікроавтобуса Volkswagen LT 35 18 місць ідеально підходить для міжміських і міжнародних групових поїздок або бізнес турів, ділових поїздок, для сімейного відпочинку або поїздок на не великою компанією.

Мікроавтобус Volkswagen LT 35 18 місць з легкістю і комфортом відвезе вас і ваших друзів або колег по роботі на екскурсію, весільне або корпоративний захід, до місця літнього відпочинку або в паломницьку поїздку. Він дозволить вам насолодитися поїздкою в будь-яку точку України.

Мікроавтобус Volkswagen LT 35 18 місць ідеально підходить для невеликих груп 9-18 осіб. Даний мікроавтобус є одночасно зручним і компактним.

Звертайтеся – ми зробимо все, щоб ваша поїздка пройшла на вищому рівні!


Щоб замовити оренду мікроавтобуса Volkswagen LT 35 18 місць варто зателефонувати:

і наші менеджери оперативно в лічені хвилини оформлять замовлення і допоможуть підібрати транспорт найбільш підходящий вашим запитам і вимогам.