Компанія “Міні Бус”

Міжміські та міжнародні пасажирські перевезення. Автобусні рейси. Бронювання квитків на автобуси онлайн і по телефону. Оренда мікроавтобусів.

Адреса:

61000,
Україна, Харків,
Харків,
Привокзальна площа, 1а.

Телефон: +38 (099) 0-300-195 8:00-20:00.

E-mail: minibus@minibus.in.ua

Компанія “МіНі Бус” здійснює пасажирські перевезення під замовлення. Міжнародні, міжміські пасажирські перевезення, поїздки до моря, ділові поїздки, поїздки на спортивні заходи. Туристичні поїздки, подорожі і доставку до готелів, вокзалів, трансфер в аеропорт для будь-якої кількості пасажирів. компанія “Міні Бус” здійснює таку послугу як Автобус на весілля. Ми пропонуємо організувати Пасажирські перевезення для обслуговування весіль і різних урочистих заходів.

Замовити автобус або мікроавтобус в нашій компанії-значить замовити автобус у відмінному технічному стані з професійним водієм, чистим салоном і висококласним комфортом.

Пасажирські перевезення в компанії «Міні Бус» надають високопрофесійні водії, які мають багаторічний досвід автобусних перевезень.

Ми пропонуємо великий парк комфортабельних, сучасних мікроавтобусів. У нашому парку ви можете знайти як 8-ми місцеві Mersedes Vito, так і більш місткі мікроавтобуси Mercedes Sprinter до 20 пасажирських місць, які вважаються кращими в своєму роді.

Написати нам листа:

    Ваше ім'я (обов'язково):

    Ваш e-mail (обов'язково):

    Тема:

    Повідомлення: