Mini Bus – Міжміські та міжнародні пасажирські перевезення. Автобусні рейси. Бронювання квитків на автобуси онлайн і по телефону. Оренда мікроавтобусів.

Наші переваги

Бронювання безкоштовно!

Оплата при посадці в автобус

Великий парк комфортабельних автобусів

Бронювання квитків навіть у день поїздки

Консультанти диспетчерського центру дадуть відповідь на будь-яке питання

Звертайтеся! І ваша поїздка пройде на належному рівні!

Чому обирають нас

Комфортабельні автобуси з кондиціонерами, опаленням і телевізорами

Зручні сидіння з регульованими спинками

Салони автобусів містяться в чистоті і порядку

у кожному автобусі 2 досвідчених водія

Регулярно перевіряється технічний стан автобусів

Під час поїздки всі пасажири застраховані

Пасажирські перевезення під замовлення

Компанія «Мiнi Бус» здійснює пасажирські перевезення під замовлення. Міжнародні, міжміські пасажирські перевезення, поїздки до моря, ділові поїздки, поїздки на спортивні заходи. Туристичні поїздки, подорожі і доставку до готелів, вокзалів, трансфер в аеропорт для будь-якої кількості пасажирів.

Міжміські пасажирські перевезення

Якщо вам потрібно потрапити в інше місто або перевезти речі або обладнання, а власного транспорту немає, Пасажирські перевезення автобусами-найкраще рішення проблеми! Наша компанія надає послуги Перевізника в сфері оренди автомобілів і міжнародних перевезень. Завдяки багатому досвіду, налагодженим процесам і великому автопарку ми стали лідерами у своїй сфері!

Високопрофесійні водії

Пасажирські перевезення в компанії "Міні Бус" надають високопрофесійні водії, які мають багаторічний досвід автобусних перевезень. Наші водії ніколи вам не нахамлять, допоможуть вивантажити і занурити багаж, уважно вислухають всі Ваші побажання і врахують їх при поїздці. Так само необхідно відзначити, що кожен з наших водіїв це професіонал своєї справи, за їх плечима жоден рік водійського стажу.

ЗАМОВЛЕННЯ / ОРЕНДА АВТОБУСА АБО МІКРОАВТОБУСА

Замовлення мікроавтобуса для поїздки на море має незаперечні переваги. Ви можете бути впевнені, що наш мікроавтобус пройде самий ретельний техогляд перед поїздкою. До того ж, до Ваших послуг високопрофесійний водій, який має багаторічний водійський стаж, готовий до будь-яких непередбачених ситуацій в дорозі. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша поїздка буде комфортною.

ПОЇЗДКИ ДО МОРЯ

Компанія «Міні Бус» пропонує послугу оренда мікроавтобуса в Луганську, Харкові, Дніпропетровську, Києві. Переваги нашої компанії в серйозному і уважному ставленні до кожного клієнта і замовлення оренди транспорту. Замовити автобус або мікроавтобус в нашій компанії-значить замовити автобус у відмінному технічному стані з професійним водієм, чистим салоном і висококласним комфортом.

АВТОПАРК

Ми пропонуємо великий парк комфортабельних, сучасних мікроавтобусів. У нашому парку ви можете знайти як 8-ми місцеві Mersedes Vito, так і більш місткі мікроавтобуси Mercedes Sprinter до 20 пасажирських місць, які вважаються кращими в своєму роді.